Projektai 2018-10-10T12:46:22+00:00

Lukiškių aikštės Vilniuje rekonstravimas

2017 metais rekonstruojant aikštę buvo išlaikytas urbanistinis vientisumas ir sukurta reprezentatyvi viešoji erdvė. Suprojektuotas patogus judėti ir į esamą infrastruktūrą integruotas  takų tinklas, aikštės erdvių apšvietimas, elektros prijungimas vietos renginiams, pastatyti nauji suoliukai ir kitos mažosios architektūros detalės bei atlikti kiti darbai, sukuria erdvę, kuri puikiai atlieka visuomenės rekreacines funkcijas.

Įvykdytas

Peržiūrėti

Lietuvos nacionalinio dramos teatros rekonstravimas

2018 metais pradėtas vykdyti teatro pastato modernizavimo projektas. Siekiant didinti teatro kaip kultūros ir meno centro Lietuvoje patrauklumą ir konkurencingumą bus tvarkomas pastato sklypas, statoma nauja Mažoji salė, atlikti pagrindinio pastato rekonstravimo ir perplanavimo darbai, išplečiant tualeto, drabužinės, kasų zonas bei įrengiant kavinę pirmame aukšte ir terasą ant stogo.

Vykdomas

Peržiūrėti

Klaipėdos muzikinio teatro rekonstravimas

2018 metais pradėtas vykdyti teatro rekonstravimo projektas. Numatyta, išlaikant išskirtinę architektūrinę senojo pokarinio laikmečio pastato kompoziciją, padidinti pastato plotą, įrengti automobilių stovėjimo aikšteles, kavines  bei patogius įėjimus lankytojams. Taip pat bus statomas urbanistinio stiliaus priestatas su nauja teatro sale ir jai funkcionuoti reikiamomis patalpomis.

Vykdomas

Peržiūrėti

Riešės gimnazijos pastato rekonstravimas

Nuo 2016 m. sausio iki 2017 m. rugpjūčio siekiant pagerinti mokymo proceso sąlygas ir patalpų skaičių buvo statomas dviejų aukštų pradinių klasių priestatas. Pirmame aukšte buvo įrengtos klasės ir gimnastikos salė su pagalbinėmis patalpomis ir sanitariniais mazgais.. Antrame aukšte įrengtos šešios klasės, gimnastikos salė ir balkonas. Prie pastato sutvarkytas sklypas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė ir patogus privažiavimas.

Įvykdytas

Peržiūrėti

Šiaulių sporto gimnazijos – Sporto bazė

2016 m. atsižvelgiant į urbanistinę situaciją ir taupant skypo plotą buvo pradėtas vykdyti dviejų aukštų sporto paskirties pastato statybos projektas.  Pastato centrinėje dalyje projektuojama salė su 240 vietų žiūrovams, įrengiamos tinklinio salės, drabužinės, pagalbinės patalpos, virš kurių antrame aukšte projektuojama imtynių salė. Taip pat įrengiamos techninės patalpos – elektros skydinė, šilumos mazgas, vandens įvado patalpa ir ventkameros.

Įvykdytas

Peržiūrėti

Šilutės priešgaisrinė gelbėjimo stotis

2014 metais pradėtas priešgaisrinės gelbėjimo stoties įrengimo projektas. Pastatas projektuojamas dviejų aukštų, įrengiant pagrindinius garažus pastato priekyje ir papildomus šalutinio kiemo pusėje. Pastate taip pat įrengiamos mokymosi, apsaugos priemonių ir persirengimo patalpos, dušai, sanitariniai mazgai,sporto salė, darbo kabinetas, poilsio patalpa, valgymo kambarys ir apsauginių priemonių plovimo bei džiovinimo patalpos. Projektuojamas ir specialus mokymo bokštas lauke.

Įvykdytas

Peržiūrėti

Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus stadionas

2018 metais buvo baigta rekonstruoti futbolo aikštė keičiant natūralios žolės dangą į dirbtinę, įrengiant keturis bėgimo takelius ir šuolių į tolį sektorius. Taip pat pastatyta patogi tribūna žiūrovams ir rekonstruotas pastatas,  kuriame įrengti nauji sanitariniai mazgai, persirengimo kambariai, medicininiai taškai ir kitos patalpos, suprojektuoti vidaus vandentiekio, nuotekų, šilumos ir elektros tinklai.

Įvykdytas

Peržiūrėti