Projektai 2023-03-20T09:55:35+02:00

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos pastatų kapitalinio remonto darbai

Suplanuota kapitaliai remontuoti ir tvarkyti Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos, esančios Trakų g. 10, Vilniuje pastatus.

Projekto vertė: 6 mln. €

Planuojama darbų pabaiga: 2027 m., I ketvirtis.

Užsakovas: Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka

Vykdomas

Vaikų literatūros muziejaus pastato kapitalinio remonto darbai Kaune

Suplanuota kapitaliai remontuoti ir tvarkyti Vaikų literatūros muziejaus dviejų aukštų 741,06 kv. m bendro ploto pastatą.

Projekto vertė: 1,8 mln. €

Planuojama darbų pabaiga: 2024 m.

Užsakovas: Maironio lietuvių literatūros muziejus

Vykdomas

Sporto paskirties pastato Biržuose statybos

Biržuose vykdomi sporto ir sveikatingumo komplekso I etapo statybos darbai. Komplekse planuojama įrengti universalią sporto salę su 600 vietų teleskopinėmis žiūrovų tribūnomis, treniruočių sales ir bėgimo maniežą ir administracines patalpas.

Projekto vertė: 11,5 mln. €

Planuojama darbų pabaiga: 2028 m.

Užsakovas: Biržų rajono savivaldybė

Vykdomas

Daugiafunkcio sporto centro Gargžduose statybos

Gargžduose statomas apie 7,5 tūkst. kv.m. ploto daugiafunkcis sporto centras. Pirmojo etapo metu ketinama pastatyti baseino pastatą. Antruoju etapu bus pastatytas pastatas su universalia sporto sale.

Projekto vertė: 29,3 mln. €

Planuojama darbų pabaiga: 2025 m. III ketvirtis

Vykdomas

Daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje statybos

Per ateinančius trejus metus bus pastatytas apie 8 tūkst. kv. m ploto daugiafunkcis centras su mokykla-darželiu. Čia suplanuota įrengti erdves kultūrai ir sportui, sukurti lauko infrastruktūrą su mini futbolo, rankinio, krepšinio ir tinklinio, lauko teniso ir padelio aikštelėmis.

Projekto vertė: 16,5 mln. €

Planuojama darbų pabaiga: 2026 m.

Vykdomas

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro remonto darbai

Įgyvendinus projektą, planuojama pasiekti C energinio naudingumo klasę. Skaičiuojama, jog tai įstaigai leis sutaupyti apie 45 proc. šilumos energijos.

Projekto vertė: 10 mln.

Užsakovas: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Planuojama darbų pabaiga: 2024 m. I ketvirtis

Vykdomas

Trakų salos pilies tvarkybos ir statybos darbai

Trakų pilyje lankymui bus pritaikyta daugiau iki šiol nenaudojamų patalpų, įrengtos papildomas ekspozicijos. Planuojama atlikti pilies kiemo ir aplinkos tvarkymo darbus.

Projekto vertė: 4,4 mln.

Užsakovas: Trakų istorijos muziejus

Planuojama darbų pabaiga: 2027 m.

Vykdomas

Dainų slėnio rekonstrukcija

Dainų slėnio rekonstrukcijos metu bus atnaujintos dangos, tribūnų laiptai ir suoliukai. Po atlikėjų tribūnomis numatoma įrengti persirengimo kambarius, dušus ir kitas pagalbines patalpas.

Projekto vertė: 7 mln.

Užsakovas: Kauno miesto savivaldybės administracija

Planuojama darbų pabaiga: 2023 m. IV ketvirtis

Vykdomas

Daugiafunkcinės Lazdijų sporto centro salės rekonstrukcija

Lazdijuose iškils aplinkai draugiškas modernus, daugiafunkcis sporto centras, kuriame įsikurs moderni sporto salė, lengvai pritaikoma skirtingų sporto šakų varžyboms bei pramoginiams renginiams.

Projekto vertė: 12 mln.

Užsakovas: Lazdijų rajono savivaldybės administracija

Planuojama darbų pabaiga: 2026 m.  III ketvirtis

Vykdomas

Daugiafunkcinės sporto salės statyba Rokiškyje

Sporto salė bus pritaikyta krepšinio, tinklinio, salės futbolo, rankinio sporto šakų treniruotėms bei varžyboms. Suplanuota įrengti bėgimo takus, imtynių bei treniruoklių sales. Varžyboms stebėti bus įrengtas 500 žiūrovų sektorius su mobiliomis tribūnomis.

Projekto vertė: 8,9 mln.

Užsakovas: Rokiškio rajono savivaldybės administracija

Planuojama darbų pabaiga: 2025 m.  birželis

Vykdomas

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro duobės rekonstrukcija

Atliekami orkestro duobės kėlimo mechnizmų atnaujinimo darbai.  Taip pat vykdoma orkestro duobės sienų ir grindų akustinės dangos rekonstrukcija leisianti pagerinti garso kokybę.

Projekto vertė: 1,8 mln.

Užsakovas: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Planuojama darbų pabaiga: 2023 m.  III ketvirtis

Vykdomas

Vilniaus apskrities 5-ojo policijos komisariato statyba

Modernus 6 aukštų, beveik 10 tūkst. kv. m pastatas, kurį sudarys 5,3 tūkst. kv. m A++ energetinės klasės administracinė pastato dalis bei dviejų lygių 4,5 tūkst. kv. m požeminė automobilių aikštelė.  Ant stogo bus įrengta dalį pastato energetinių poreikių tenkinanti saulės jėgainė. Statant pastatą bus sutvarkyta ir transporto infrastruktūra: įrengta 300 metrų  dviejų juostų važiuojamoji dalis, dviračių bei pėsčiųjų takai.

Statinio projektas parengtas taikant BIM metodus.

Projekto vertė: 14,7 mln. eurų

Užsakovas: Turto bankas

Planuojama darbų pabaiga: 2023 m.  III ketvirtis

Vykdomas

Kauno apskrities viešosios bibliotekos rekonstrukcija

Projektu siekiama modernizuoti esamą pastatą, pritaikyti šiuolaikinės visuomenės ir vietos bendruomenės poilsio reikmėms, socialinėms, kultūrinėms, edukacinėms veikloms, žmonių su negalia poreikiams.

Aštuonių aukštų pastato bendras plotas siekia 13795,64 m2.

Planuojama darbų pabaiga: 2023 m.  birželis

Vykdomas

Užsienio reikalų ministerijos pastato rekonstrukcija

Rekonstrukcijos metu įrengtos naujos darbo vietos administracinio pastato pastogėje, racionaliai išdėstytos atskirų departamentų darbo vietos ir rekonstruoti esami inžineriniai tinklai.

Interjero sprendiniai ruošti pagal aukštus saugumo, higienos, ergonomikos ir estetikos standartus.

Projektavimo ir rekonstrukcijos darbai vykdyti maksimaliai išsaugant registruotos kultūros vertybės autentiškumą ir vertingąsias savybes.

Įvykdytas

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus plėtra

Įgyvendinus naujos statybos ir rekonstravimo darbus Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus turės modernias ir erdvias patalpas, talpias eksponatų saugyklas ir profesionalias restauravimo dirbtuves. Čia bus įrengtos šiuolaikiškos ir patogios patalpos darbuotojams, o lankytojams – praplėsta paslaugų įvairovė.

Projekto vertė: 3,9 mln.

Užsakovas: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Planuojama darbų pabaiga: 2022 m.  III ketvirtis

Vykdomas

Lietuvos teatro ir muzikos akademijos nauja statyba ir rekonstrukcija

Iš 8 pastatų sudarytas LMTA studijų miestelio kompleksas įsikurs Olandų gatvėje esančiame 3,65 ha ploto sklype.

Numatomi II statybų etapai:
I etapas – 3 aukštų 6900 kv.m teatro ir kino fakultetas, mažasis salių blokas ir 3 aukštų 8400 kv.m. muzikos fakultetas.
II etapas – 3 aukštų 3700 kv.m. bendrasis blokas su administracinėmis patalpomis, 2 aukštų 1200 kv.m. biblioteka, 3 aukštų 3900 kv.m. dydysis salių blokas ir 5 aukštų 4600 kv.m. bendrabutis su kamerine sale.

Projekto vertė: 39,9 mln. Є

Užsakovas: Lietuvos teatro ir muzikos akademija

Vykdomas

Pastato-sporto rūmų ir kiemo aikštelės Naujojoje Akmenėje rekonstravimo projektas

2020 m. rugsėjo mėnesį pradėti sporto rūmų ir kiemo aikštelės rekonstrukcijos darbai. Dar 1980 metais pastatyto 3-jų aukštų pastato dalis buvo avarinės būklės. Rekonstuojant pastatą, didžioji dalis pastato esamų konstrukcijų bus demontuojama, paliekant esamą universalią sporto salę. Sklype taip pat numatomos dvi automobilių stovėjimo aikštelės sporto centro lankytojams. Nuo darbų pradžios atlikti pastato konstruktyvo įrengimo darbai, o projektą galutinai ketinama užbaigti 2022 metų IV ketvirtį.

Viso projekto vertė 12,8 mln. €

Vykdomas

Pabradės Žeimenos gimnazijos rekonstrukcija

Pabradės Žeimenos gimnazija pradėta renovuoti 2020 spalio mėnesį. Projektas numatytas keturiems metams, per kuriuos numatomi viso fasado šiltinimo darbai, pasiekiant energetinio naudingumo C klasę, visos gimnazijos vidaus patalpų kapitalinis remontas perplanuojant patalpas bei pritaikant pastatą pagal šiuolaikines technologijas bei reikalavimus. Taip pat numatyta naujai įrengti vandentiekį ir nuotekas, vėdinimą ir oro kondicionavimą, elektrotechniką, elektroninius ryšius, apsauginę signalizaciją, gaisro aptikimą ir signalizavimą, liftą. Šiuo metu 98% atlikti fasado šiltinimo darbai, vieno korpuso trijų aukštų kapitalinis remontas.

Viso projekto vertė 3,8 mln. €

Vykdomas

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstravimas

2018 metais pradėtas vykdyti teatro rekonstravimo projektas. Išlaikant išskirtinę architektūrinę senojo pokario laikmečio pastato kompoziciją numatyta padidinti pastato plotą, įrengti automobilių stovėjimo aikšteles bei patogius įėjimus lankytojams. Taip pat naujai statoma teatro dalis, kur bus įrengti inovatyvūs technologiniai sprendimai, gerinantys akustiką.

Visus darbus planuojama užbaigti iki 2023 metų rugsėjo mėnesio.

Vykdomas

Susisiekimo komunikacijų Šiaulių mieste rekonstravimo darbai

Projekte numatyta atlikti kietų dangų, tokių kaip: granitas, trinkelės, asfalto dangos įrengimą. Projekte buvo vykdomi archeologiniai tyrimai, kurie buvo nemenkas iššūkis sėkmingai užbaigti darbus. Taip pat numatoma įrengti naują, šiuolaikišką su šviesos, muzikos ir vandens specialiaisiais efektais fontaną, simbolizuojantį tris paukščius. Rūdės fontane taip pat bus sutvarkyta technologinė įranga. Ties Vasario 16 – osios ir Vytauto g. atlikti žvalgomieji ir detalieji archeologiniai tyrimai, kurių metu ištirtas 340,85 m2 bendras plotas. Amfiteatro zonoje atliekant archeologinius tyrimus buvo atrasta XX a. I-os pusės grindinio ir pastatų fragmentų, todėl darbai laikinai buvo sustabdyti. Dėl šių radinių buvo pakeisti rekonstrukcijos sprendiniai.

Visų darbų užbaigimas planuojamas 2021 metų gruodžio mėnesio gale.

Vykdomas

Žemaičių muziejaus Alkos rekonstrukcija Varniuose

Rekonstrukcijos metu yra numatyti stogo, varpinės rekonstrukcijos darbai, taip pat naujų varpų montavimas, kurie yra užsakyti iš Austrijos. Numatyti fasado restauravimo darbai bei ,,kvėpuojančios“ nuogrindos įrengimas. Bus atliekamas pilnas vidaus patalpų kapitalinis remontas, restauruojant saugotinus vidaus pastato elementus taip pat planuojama pakeisti visas pastato inžinerines sistemas, išsaugojant senovinius pečius. Prie visų darbų taip pat numatyta pakloti visus lauko inžinerinius tinkus, išgręžiant 26 gręžinius geoterminiam šildymui įrengti.
Laukia labai įdomūs ir rimti darbai, kuriuos planuojama užbaigti 2022 m. 12 mėn.

Viso projekto vertė yra 4,5 mln.  €

Vykdomas

Žemaičių muziejaus Alkos rekonstrukcija Telšiuose

Projekte numatyta stogo remonto, fasado rekonstrukcijos ir šiltinimo darbai taip pat pamatų šiltinimo ir hidroizoliacijos darbai. Numatoma pakeisti statinio vidaus inžinerines sistemas bei suremontuoti vidaus patalpas ir restauruoti viduje saugomus kultūrinius elementus.

Viso projekto vertė yra 3,6 mln. €

Vykdomas

Venslauskių namų rekonstrukcija

2020 m. baigtas Venslauskių namų projektas. Išskirtinės architektūros pastatas Šiaulių miesto centre, tarpukariu buvo vadinamas baltaisiais rūmais – atgijo džiuginti vietinių žmonių ir svečių širdis.

Rekonstrukcijos metu buvo tvarkomas fasadas, pagal rastus raštų fragmentus, atkurtos sienų dekoracijos, išsaugoti ir rūsyje ant sienų kirilica rašyti eilėraščiai, suremontuotas stogas bei pilnai atlikta viso namo rekonstrukcija, įskaitant ir inžinerines sistemas. Buvo atliekami ir kiti gerbūvio darbai, aplinkos tvarkymas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad pavyko prisidėti prie šio, išskirtinio Šiaulių miesto objekto atnaujinimo.

Įvykdytas

Kurnėnų mokyklos pastato rekonstravimas

2019 m. pradėtas ir 2020 m. užbaigtas Kurnėnų mokyklos projektas.

Laikantis visų paveldosaugos reikalavimų, mokykloje buvo atlikti remonto, restauravimo ir avarijos grėsmės pašalinimo darbai. Atnaujinta didžioji salė, koridorius, tambūras, sanitarinis mazgas, sutvarkytos pastato inžinerinės sistemos: šildymo, elektros, vandentiekio nuotekų, vėdinimo ir gaisrinės signalizacijos.  Visi statybos bei rekonstravimo darbai atlikti išlaikant autentišką interjerą, išsaugojant pastato inžinieriaus pirmines idėjas.

Įvykdytas

Daugų Vlado Mirono gimnazijos rekonstrukcija

Rekonstrukcijos metu buvo tvarkoma sporto salės patalpa, keičiamos grindys, demontuojama stiklo blokelių siena, platinamos durys, dažomos sienos, lubos, įrengiama sportinė danga, suformuojami mergaičių ir berniukų persirengimo kambariai, su atskirais tualetais bei dušinėmis. Šiltinamas sporto salės fasadas, projektuojama naują aikštelė prie sporto salės pastato su žmogaus su negalia vieta. Šalinamos katilinės langų angos, keičiamos katilinės lauko durys, stogo danga, buvo tvarkomas pagrindinis įėjimas, projektuojamas pandusas, skirtas žmonių su negalia patekimui į pastatą, platinama visa platforma, kad būtų užtikrintas saugus neįgaliojo vežimėlio apsisukimas, keičiamos lauko durys.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio projekto bei linkime Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokiniams gerų bei sėkmingų mokslo metų naujai atkurtoje gimnazijoje!

Įvykdytas

Lietuvos Nacionalinės filharmonijos didžiosios salės rekonstravimas

2019 m. baigtas filharmonijos didžiosios salės rekonstravimo projektas.

Siekiant išsaugoti nekilnojamojo kultūros paveldo objekto unikalumą bei vertę, atliekant renovacijos darbus buvo privalu laikytis paveldosaugos reikalavimų. Dėl sugriežtėjusių priešgaisrinių reikalavimų šiek tiek buvo padidinti praėjimai, balkone sugrąžintas centrinis praėjimas, taip pat suremontuota dalis atlenkiamų kėdžių tiems žiūrovams, kurie įsigyja stovimus bilietus. Šio didžiulio projekto siekiamybė buvo klausytojų ir Nacionalinio simfoninio orkestro komfortas.

Įvykdytas

Lietuvos etnokosmologijos muziejaus rekonstrukcija

2020 m. buvo baigtas Lietuvos etnokosmologijos muziejaus projektas.

Rekonstrukcijos metu buvo atlikti lubų metalinių plokščių demontavimo darbai, atlikti instaliacijos prietaisų, vidaus apšvietimo, garsiakalbių montavimo darbai.Pagal projektinius sprendinius įrengta vieninga pastato valdymo sistema, sukurta vizualizacija, kurioje visos prijungtos susitemos yra grafiškai atvaizduojamos pastato plane bei funkcijų schemų pavidale. Įdiegta interaktyvi apšvietimo, ekspozicijų valdymo ir audio-vizualinė sistema, kuri yra gidų valdoma iš plančetinių kompiuterių bei įvairūs kiti darbai.

Įvykdytas

Kupiškio autobuso stoties rekonstravimas

2020 metais baigtoje Kupiškio autobusų stotyje architektas siekė, kad pastatas būtų šiuolaikiškas, tinkamai architektūriškai sudėliotas, kad taptų Kupiškio vizitine kortele ir tinkamai reprezentuotų Kupiškio miestą.  Kaip architektas teigia: „Misija jį perdaryti buvo nelengva. Užbaigus rekonstrukciją, mano akimis, rezultatas tikrai išėjo gražus.“

Įvykdytas

Lukiškių aikštės Vilniuje rekonstravimas

2017 metais rekonstruojant aikštę buvo išlaikytas urbanistinis vientisumas ir sukurta reprezentatyvi viešoji erdvė. Suprojektuotas patogus judėti ir į esamą infrastruktūrą integruotas  takų tinklas, aikštės erdvių apšvietimas, elektros prijungimas vietos renginiams, pastatyti nauji suoliukai ir kitos mažosios architektūros detalės bei atlikti kiti darbai, sukuria erdvę, kuri puikiai atlieka visuomenės rekreacines funkcijas.

Įvykdytas

Lietuvos nacionalinio dramos teatro rekonstravimas

2018 metais pradėtas vykdyti teatro pastato modernizavimo projektas. Siekiant didinti teatro kaip kultūros ir meno centro Lietuvoje patrauklumą ir konkurencingumą bus tvarkomas pastato sklypas, statoma nauja Mažoji salė, atlikti pagrindinio pastato rekonstravimo ir perplanavimo darbai, išplečiant tualeto, drabužinės, kasų zonas bei įrengiant kavinę pirmame aukšte ir terasą ant stogo.

Vykdomas

Riešės gimnazijos pastato rekonstravimas

Nuo 2016 m. sausio iki 2017 m. rugpjūčio siekiant pagerinti mokymo proceso sąlygas ir patalpų skaičių buvo statomas dviejų aukštų pradinių klasių priestatas. Pirmame aukšte buvo įrengtos klasės ir gimnastikos salė su pagalbinėmis patalpomis ir sanitariniais mazgais.. Antrame aukšte įrengtos šešios klasės, gimnastikos salė ir balkonas. Prie pastato sutvarkytas sklypas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė ir patogus privažiavimas.

Įvykdytas

Šiaulių sporto gimnazijos – Sporto bazė

2016 m. atsižvelgiant į urbanistinę situaciją ir taupant skypo plotą buvo pradėtas vykdyti dviejų aukštų sporto paskirties pastato statybos projektas.  Pastato centrinėje dalyje projektuojama salė su 240 vietų žiūrovams, įrengiamos tinklinio salės, drabužinės, pagalbinės patalpos, virš kurių antrame aukšte projektuojama imtynių salė. Taip pat įrengiamos techninės patalpos – elektros skydinė, šilumos mazgas, vandens įvado patalpa ir ventkameros.

Įvykdytas

Šilutės priešgaisrinė gelbėjimo stotis

2014 metais pradėtas priešgaisrinės gelbėjimo stoties įrengimo projektas. Pastatas projektuojamas dviejų aukštų, įrengiant pagrindinius garažus pastato priekyje ir papildomus šalutinio kiemo pusėje. Pastate taip pat įrengiamos mokymosi, apsaugos priemonių ir persirengimo patalpos, dušai, sanitariniai mazgai,sporto salė, darbo kabinetas, poilsio patalpa, valgymo kambarys ir apsauginių priemonių plovimo bei džiovinimo patalpos. Projektuojamas ir specialus mokymo bokštas lauke.

Įvykdytas

Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus stadionas

2018 metais buvo baigta rekonstruoti futbolo aikštė keičiant natūralios žolės dangą į dirbtinę, įrengiant keturis bėgimo takelius ir šuolių į tolį sektorius. Taip pat pastatyta patogi tribūna žiūrovams ir rekonstruotas pastatas,  kuriame įrengti nauji sanitariniai mazgai, persirengimo kambariai, medicininiai taškai ir kitos patalpos, suprojektuoti vidaus vandentiekio, nuotekų, šilumos ir elektros tinklai.

Įvykdytas

Lepšių vandenvietės rekonstravimo ir vandens gerinimo įrenginių statybos projektas

2014 m. buvo pradėtas vykdyti Lepšių vandenvietės rekonstravimo, statybos, kapitalinio ir paprastojo remonto darbai. Projektas atliktas norint pagerinti vartotojams tiekiamo geriamojo vandens kokybę ir taip didinti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą ir sistemos efektyvumą. Šiems tikslams pasiekti antro kėlimo stoties pastate buvo atliktas kapitalinis išorės ir vidaus remontas, pakeisti vandentiekio ir nuotekų tinklai, sumontuoti nauji vandens kokybės gerinimo įrenginiai ir pakėlimo siurblių blokas.

Įvykdytas

Vandens gerinimo įrenginių Rokiškyje įrengimo projektas

Tam, kad būtų tiekiamas švaresnis vanduo ir vandenvietė būtų naudojama ekonomiškiau ir efektyviau, 2014 m. pradėta vykdyti vandens gerinimo pastato vidaus rekonstrukcija.  Jos metu vandens filtrų dvejose patalpose demontuojami esami filtrai ir vamzdynai, formuojami vandens nuvedimo latakai ir sulyginamas grindų lygis. Kitoje patalpoje demontuojami siurbliai ir išliejami nauji latakai. Visame pastate remontuojamos pertvaros, išlyginamas grindų lygis, tvarkomos durų angos, demontuojami metaliniai laiptai, remontuojamos konstrukcijos su defektais, naikinama korozija.

Įvykdytas

Nuotekų valyklos statyba Noriūnų k.

2014 m. buvo pradėtas vykdyti nuotekų valyklos statybos projektas siekiant pagerinti gyvenvietės nuotekų valymo procesą ir nuotekas surinkti centralizuotai iš visų miestelio gyventojų. Šiam tikslui įgyvendinti buvo statomas naujas technologinis pastatas, kuriame įrengtos valymo ir orapūčio patalpos, koridorius, operatorinė, sanitarinis mazgas, elektros ir automatikos skydinė. Taip pat ištiesiami nauji vandentiekio tinklai, nuotekų linijos, įrengiamos siurblinės ir sutvarkoma teritorija.

Įvykdytas

Rokiškio rajono katilinės rekonstravimo projektas

Norint pakeisti pasenusią vandens valymo technologiją nauja, 2014 m. buvo pradėta automatizuotų vandens kokybės gerinimo įrenginių statybą. Esamose patalpose montuojami vandens valymo sistemos įrenginiai. Vandens nugeležinimo oksidacijos būdu sistemai įrengti projektuojami slėginiai filtrai su užpildu ir du slėginiai maišytuvai. Po jų projektuojama vandens minkštinimo sistema su keturiais slėginiais filtrais ir keturiomis druskos tirpalo talpomis. Taip pat atnaujinamos vandentiekio linijos ir įrengiami vandens mėginių paėmimo ventiliai, manometrai, slėgio davikliai bei nevalyto vandens apskaitos prietaisai.

Įvykdytas

Nuotekų valyklos statyba Subačiaus k.

 Siekiant pagerinti nuotekų įrenginių eksploatavimą ir prijungti visus Subačiaus gyventojus prie nuotekų surinkimo ir šalinimo tinklų, 2014 m. pradėti vykdyti nuotekų valyklos statybos darbai. Sklype projektuojamas technologinis pastatas ir valymo įrenginys. Įgyvendinant šį projektą įrengiama srauto slopinimo kamera, vandentiekio, nuotekų ir technologinės linijos, parengtinio ir biologinio valymo  įrenginiai, nuotekų paskirstymo kamera, veikliojo dumblo biofraktoriai, siurblinės ir kiti įrenginiai.

Įvykdytas