Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Sporto paskirties pastato Biržuose statybos

Projekto vertė ~ 11,5 mln.
Darbų pabaiga 2028 m.
Užsakovas Biržų rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Biržų rajono savivaldybė yra įsikūrusi Lietuvos šiaurėje, Panevėžio apskrityje, Latvijos pasienyje, jos centras – Biržai. Rajone yra 8 seniūnijos. Biržų rajonas buvo sudarytas 1950 m., o 1995 m. vietoj Biržų rajono įsteigta Biržų rajono savivaldybė.

Savivaldybėje yra 20 kultūros centrų, 35 bibliotekos, taip pat čia įsikūrę Biržų krašto, Balio Sruogos, Boriso Dauguviečio muziejai. Visoje Biržų rajono savivaldybėje pagaminama apie 0,7 proc. Lietuvos pramonės produkcijos.

Lankytojus į šį rajoną traukia Kirkilų apžvalgos bokštas, Biržų pilies rūmai, Astravo dvaras, įvairūs paminklai bei paveldo objektai ir daugelis kitų lankytinų vietų.

„Infes“ darbai

Biržuose vykdomų sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbų metu planuojama įrengti multifunkcinę sporto salę, pritaikoma skirtingoms sporto šakoms, su 600 vietų teleskopinėmis žiūrovų tribūnomis. Pirmame aukšte taip pat planuojamos ir persirengimo patalpos, medicinos punktas bei erdvė kavinei.

Antrame pastato aukšte suprojektuota treneriams skirta patalpa, sporto inventoriaus patalpos, kovos menų, treniruoklių ir aerobikos salės, bėgimo maniežas su šuoliaduobe, administracinės patalpos, VIP ir komentatorių ložės bei sanitariniai mazgai. Pokyčių reikės ir pastato rūsyje. Čia bus įrengiamos techninės patalpos, sanitariniai mazgai, boulingo klubo patalpos. 

Rezultatai

Po atliktų darbų, Biržuose iškils dviejų aukštų 4159,14 universali sporto salė ir kitos reikalingos patalpos. Įgyvendintas projektas turės reikšmingos įtakos biržiečių laisvalaikiui suteikdamas modernią ir patogią erdvę sporto užsiėmimams.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis