Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Biržų sporto ir sveikatingumo centre įkasta simbolinė kapsulė
Projektai

Biržų sporto ir sveikatingumo centre įkasta simbolinė kapsulė

Šiandien Biržuose vykusi sporto ir sveikatingumo centro simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija pažymėjo naujo objekto pradžią ir mūsų įsipareigojimą kurti ne tik pastatus, bet ir ryšį tarp praeities bei ateities.

Šventės garbės svečias – Vladas Garastas, kurio vardas suteiktas šiam sporto ir sveikatingumo centrui. Taip sporto bendruomenė siekia išreikšti padėką ir pagarbą už jo pasiekimus bei Biržų ir Lietuvos vardo garsinimą.

Gerb. V. Garastas – žinomas biržietis, Lietuvos krepšinio treneris, krepšininkas, kurio nuopelnai sporto srityje ir įnašas sporto bendruomenei yra neįkainojami. Tarp žymiausių V. Garasto auklėtinių puikuojasi tokie sportininkai kaip Valdemaras Chomičius, Sergejus Jovaiša, Arvydas Sabonis, Rimas Kurtinaitis ir daugelis kitų.

Pats objektas yra be galo reikšmingas visai Biržų bendruomenei – juo siekiama sukurti visiems prieinamą, modernią erdvę sporto užsiėmimams bei atsipalaidavimui, taip prisidedant prie bendros sveikatingumo kultūros plėtros.

Su džiaugsmu laukiame 2028-ųjų, kai šis 4159,14 kvadratinių metrų sporto kompleksas iškils Biržuose. Planuojama, kad čia bus įrengta multifunkcinė sporto sala su 600 vietų tribūnomis, specializuotos salės įvairioms sporto šakoms ir daugelis kitų sveikatingumo puoselėjimui skirtų patalpų.

Linkime didžiausios sėkmės čia dirbantiems mūsų komandos nariams! 

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti čia

Susiję projektai