Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Tvarumas

Kasdien siekiame statyti tvaresnį rytojų

Kuriame harmoningus santykius ne tik su partneriais, kolegomis, bet ir su aplinka. Kasdien siekiame mažais žingsniais priartėti prie visapusiškai tvaresnio rytojaus, kuris mums nėra vien ekologinių inovacijų ar pelningumo siekis. Tai – įsipareigojimas kurti gamtai ir žmonėms draugišką, sąžiningą bei skaidrią darbo aplinką.

Kaip kasdienybėje įveikliname tvarumo principus?

 • Partnerystė su gamta
  Stiprindami draugystę su gamta, pasirinkome hibridinius automobilius, kuriais kasdien naudojasi mūsų kolegos. Palikti kuo mažesnį pėdsaką taip pat stengiamės laikydamiesi aplinkosaugos politikos bei naudodami pažangias atliekų tvarkymo, rūšiavimo sistemas.
 • Aplinkai draugiškas bendradarbiavimas
  Visada aktyviai bendradarbiaujame su partneriais teikdami pasiūlymus, leidžiančius išsaugoti medžius statybų procese, jei tik tai yra įmanoma. Taip pat siūlome sprendimus, atitinkančius ESG, CE principus ar padedančius gauti sertifikatus (tokius kaip „BREEAM“ ar kt.). Ši bendradarbiavimo forma skatina aplinkosaugą, didina sąmoningumą bei atsakomybę verslo aplinkoje.
 • Pažangūs darbo metodai
  Remdamiesi aiškiomis įmonės strategijomis, vertybėmis ir tikslais, mes skiriame didelį dėmesį kolegų įsitraukimui bei skatiname efektyvų darbą, naudodami pažangias metodikas ir įrankius („BIM“, „Dalux“ programas, tęstinio tobulėjimo metodologijas). Tai augina pasitenkinimą darbu, mažina žmogiškosios klaidos tikimybę bei leidžia mums džiaugtis dar geresne komunikacija.
 • Dėmesys skaidrumui, lygybei ir augimui
  Žmonės – didžiausias mūsų turtas, todėl investuojame į kolegų kompetenciją, organizuojame įvairius profesinio ir asmeninio augimo mokymus. Tai efektyvina mūsų veiklą ir puoselėja kolegų savijautą. Rimtai žiūrime į lygybę – remiamės įgūdžiais, o ne lytimi ar amžiumi, skatiname įvairovę, augimą ir kiekvienam suteikiame vienodas galimybes tobulėti įmonės viduje. Taip pat džiaugiamės turėdami net 8 vidinius iniciatyvų klubus, kurie leidžia komandiškumą puoselėti užsiimant mėgstamomis veiklomis kartu.

Kompetencijos ir kokybė

Įmonei yra suteikti sertifikatai, patvirtinantys, kad organizacijos vadybos sistema atitinka ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartų reikalavimus. Šios vadybos sistemos diegimas ir reikalavimų plėtojimas užtikrina įmonės teikiamų paslaugų aukštą kokybę, bei darniai ir saugiai atliekamą darbą. Bendrovė yra Lietuvos statybininkų asociacijos ir Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos narė.