Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Atgimimo aikštės rekonstrukcija ir automobilių stovėjimo aikštelės įrengimas

Projekto vertė ~ 21 mln.
Darbų pabaiga 2026 m., IV ketv.
Užsakovas Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

Apie klientą

Klaipėdos miesto savivaldybė yra įsikūrusi Lietuvos vakaruose nuo 1995 m. Ji sutampa su miesto ribomis, apima ir pamario bei pajūrio ruožą pakrantėje. Čia gyvena daugiau nei 150 tūkst. gyventojų. Nuo 2017 m. miestas suskirstytas į 55 seniūnaitijas.

Lankytojai į Klaipėda plūsta ne tik dėl galimybės pailsėti prie jūros, bet ir dėl tokių gerai žinomų lankytinų vietų kaip Skulptūrų bei Lietuvos jūrų muziejai, Delfinariumo, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro bei daugelio kitų. Visgi miesto Naujamiestyje, Danės ir H. Manto gatvių sankirtoje esanti Atgimimo aikštė – apleista ir nebedžiuginanti, todėl čia planuojami rekonstravimo darbai, padėsiantys transformuoti projektą į šiuolaikišką, funkcionalią bei miesto centrą puošiančią erdvę.

„Infes“ darbai

Planuojama Atgimimo aikštę atnaujinti įrengiant želdinių zonas, grindinį apšvietimą bei suteikiant galimybę čia ateityje patogiai veikti lauko kavinėms. Taip pat bus siekiama pagerinti aikštės prieinamumą. Jos centre bus sukurtas akcentas – plokštumoje atvaizduotas Klaipėdos istorinio žemėlapio projektas, aplink kurį planuojama įrengti amfiteatrą.

Su šia renovacija bus sprendžiama ir šioje miesto dalyje egzistuojanti parkavimo vietų trūkumo problema, todėl po Atgimimo aikštės dalimi numatoma įrengti dviejų aukštų, apie 231 vietų požeminę automobilių saugyklą. 

Rezultatai

Po atliktų darbų, tikimasi, kad Atgimimo aikštė taps puikia laisvalaikio zona Klaipėdos gyventojams bei gražia vieta įsikurti kavinėms ar vykti įvairiems susibūrimams. Miesto centrinėje dalyje įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė užtikrins patogumą miesto lankytojams ir gyventojams – parkavimo vietos itin svarbios ir šalia esančiam Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui, jo lankytojams.

(Klaipėdos savivaldybės nuotraukos)
Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis