Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Atliksime Atgimimo aikštės rekonstrukciją ir įrengsime požeminę automobilių stovėjimo aikštelę
Projektai

Atliksime Atgimimo aikštės rekonstrukciją ir įrengsime požeminę automobilių stovėjimo aikštelę

Pasirašėme rangos sutartį dėl Atgimimos aikštės Klaipėdoje rekonstrukcijos ir požeminės automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo!

Jau kurį laiką Klaipėdos gyventojų ir lankytojų akių nebedžiuginančioje, Danės ir H. Manto gatvių sankirtoje esančioje aikštėje atliksime rekonstrukciją. Šiuo projektu bus siekiama transformuoti šią zoną į miesto centrą puošiančią erdvę, kurioje galėtų vykti įvairūs susibūrimai ar net įsikurtų lauko kavinės.

(Klaipėdos savivaldybės nuotraukos)

 

Aikštėje planuojamos naujos želdinių zonos, grindinis apšvietimas, daugiau funkcionalumo ir net amfiteatras, taigi, po 2,5 metų ši vieta bus kur kas malonesnė klaipėdiečiams. 

Su šiuo projektu taip pat siekiama išspręsti ir parkavimo vietų miesto centre trūkumo problema, todėl po dalimi aikštės atsiras 231 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Tikime, kad po atliktų darbų, Atgimimo aikštė taps puikia laisvalaikio zona, o įrengta automobilių aikštelė užtikrins kur kas didesnį patogumą miesto centre dažniau besilankantiems Klaipėdos gyventojams.

Dėkojame partneriams už galimybę prisidėti prie klaipėdiečių patogumo, o būsimai projekto komandai linkime kuo didžiausios sėkmės!

Daugiau informacijos apie projekto pradžią galima rasti „Verslo žinios“ pranešime.