Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Veiklos sritis

NT vystymas

Daugiau nei 10 metų statybų sektoriuje mums padėjo suprasti, kad net sudėtingiausios idėjos gali pasiekti meistrystės viršūnę. Sukaupę neįkainojamą patirtį bei turėdami kruopščius ir talentingus specialistus, žinias norime panaudoti visapusiškai, todėl siūlome individualizuotų užsakomųjų projektų įgyvendinimo (angl. built to suit) paslaugą.

Kas yra „built to suit“?

Išskirtinių sprendimų reikalaujantiems NT projektams, kaip ir standartinių patalpų pritaikymui konkrečios įmonės poreikiams, reikia didelių investicijų, o pastarojo proceso rezultatas dažnai būna panašesnis į kompromisą tarp norų ir galimybių. Dėl šios priežasties, daugiau dėmesio skirti verslo plėtrai, o ne rūpinimusi nekilnojamu turtu siekiančios, įmonės renkasi „built to suit“ paslaugą. Klientams šis modelis leidžia džiaugtis maksimaliai vykdomai veiklai pritaikytomis ir visus lūkesčius atitinkančiomis patalpomis, į statybos darbus neinvestuojant nei laiko, nei finansinių išteklių.

Ateikite su idėja, o visa kita palikite mums!

Jums pateikus idėją, mes pasirūpiname: verslo poreikiams ir plėtros planams tinkamu sklypu, objekto architektūra ir viso projekto finansavimu bei įgyvendinimu. Pastatui iškilus, jį galite įsigyti arba nuomotis pagal iš anksto sudarytas sąlygas.

Nerandate jūsų poreikius atliepiančių patalpų?

Mes su malonumu surasime jūsų veiklai puikiai tinkantį sklypą bei imsimės idėjos įgyvendinimo – ofiso, gamyklos, logistikos komplekso ar bet kokio kito individualizuoto projekto vystymo!

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis