Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Lietuvos jūrų muziejaus administracinio pastato rekonstravimas

Projekto vertė ~ 13 mln.
Darbų pabaiga 2025 m., IV ketvirtis
Užsakovas Lietuvos jūrų muziejus

Apie klientą

Lietuvos jūrų muziejus yra vienas labiausiai šalyje lankomų muziejų. 1975 m. įkurtas Klaipėdos Kopgalyje, šiauriausiame Kuršių nerijos taške, muziejus kviečia lankytojus susipažinti su vandenų pasaulio paslaptimis. Per metus muziejų aplanko daugiau nei pusė milijono lankytojų, kurie turi galimybę susipažinti iš arčiau su jūros gamtos, laivybos, geologijos, archeologijos, entografijos, numizmatikos, kartografijos eksponatais, o taip pat sudalyvauti edukacinėse veiklose. 

„Infes“ darbai

Rekonstruojant Lietuvos jūrų muziejaus administracinį pastatą, didžiausias dėmesys skirtas efektyviam pastato eksploatavimui bei ekonomiškam energijos išteklių naudojimui. Darbų atlikimo metu planuojama iš esmės atnaujinti visą pastato konstrukciją: demontuoti antžeminę dalį, iš dalies demontuoti esamus pamatus, gilinti ir praplėsti rūsio aukštą. Pastate bus įrengtos ekspozicijų erdvės, patogios ir ergonomiškos darbo patalpos darbuotojams, bei saugyklos fondas, talpinsiantis iki 200 tūkst. eksponatų. Rūsyje bus įrengtos dirbinių remonto patalpos, kuriose eksponatai bus prikeliami naujam gyvenimui, taip pat sandėliavimo ir techninės patalpos. Rekonstravimo darbai atliekami, pritaikant jūrų gamtos ir jūrinės kultūros paveldo atviros prieigos centrą viešosioms reikmėms. 

Projekto svarba

Vieno unikaliausių muziejų Lietuvoje administracinio pastato rekonstrukcija padės visuomenei geriau susipažinti su jūrų pasauliu. Rekonstrukcijos dėka, pastatas galės būti ekonomiškiau eksploatuojamas ir efektyviau naudoti energijos išteklius, taip įgyvendinant muziejaus misiją savo veikloje taikyti racionalius ir komerciškai pagrįstus sprendimus bei ekologiškesnį išteklių panaudojimą. 

Rezultatai

Po rekonstrukcijos, Lietuvos jūrų muziejus bus dar patrauklesnis pajūrio gyventojams ir svečiams – administraciniame pastate atvers duris atviros prieigos centras, pakviesiantis lankytojus į modernias jūrinės kultūros paveldo vertybių saugyklas. Tai suteiks galimybę visuomenei artimiau pažinti vandenų pasaulį, per stiklines pertvaras studijuojant eksponatus ir istorinę medžiagą. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis