Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Permainų metas Lietuvos Jūrų muziejuje
Projektai

Permainų metas Lietuvos Jūrų muziejuje

Nostalgiškasis Lietuvos jūrų muziejus nutarė atsinaujinti ir investuoti beveik 13 milijonų Eurų administracinio pastato, Smiltynės g. 2, Klaipėdoje, rekonstravimo darbams. Pastatą pritaikyti jūrų gamtos ir jūrinės kultūros paveldo populiarinimo tikslams buvo patikėta Infes komandai, o atsinaujinęs pastatas padės visuomenei dar geriau suvokti šio unikalaus muziejaus skleidžiamą žinią.

Projektuojant pastatą, didžiausias dėmesys bus skiriamas efektyviam statinio eksploatavimui bei ekonomiškam energijos išteklių naudojimui, nes būtent tokiomis vertybėmis ir vadovaujasi jūrų muziejus, siekiantis ir savo veiklos aplinkoje įgyvendinti racionalius ir bei komerciškai pagrįstus sprendimus, kurie galų gale reiškia ir ekologiškesnį išteklių panaudojimą, bei glaudesnį ryšį su visuomene.

Rekonstrukcija iš pamatų atnaujins visą pastatą: projekto metu esamo pastato antžeminė dalis bus demontuojama, dalinai demontuojami esami pamatai bei gilinamas ir praplečiamas rūsio aukštas. Atlikus šiuos titaniškus darbus, pastato pirmajame aukšte atsiras patraukli ekspozicijų patalpa, saugyklos ir administracinės patalpos. Antrajame aukšte numatomas saugyklos, kur (kartu su kitomis saugyklomis) vietą ras net iki 200 tūkst. vienetų eksponatų ir administracinės patalpos, o mansardos aukšte – administracinės ir darbuotojų poilsio erdvės. Rūsyje projektuojamos dirbinių remonto patalpos, kur eksponatai bus prikeliami naujam gyvenimui, bei sandėliavimo ir techninės patalpos.

Nors jau ne viena lietuvių karta užaugo jūrų pasaulio paslaptis pažindama būtent Jūrų muziejuje, tikimės, kad patrauklesnis ir ekonomiškesnis pastatas pritrauks tik gausesnes didelių ir mažų lankytojų gretas.

Susiję projektai