Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Sandėliavimo paskirties pastato Klaipėdos uoste statyba

Projekto vertė ~ 5 mln.
Darbų pabaiga 2025 m. II ketvirtis
Užsakovas AB „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“

Apie klientą

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, kurios tikslas valdyti Klaipėdos uostą ir koordinuoti jo veiklą, įkurta atkūrus Lietuvos nepriklausomybę. Nuo 2023-ųjų ši valstybės įmonė tapo akcine bendrove. 

Klaipėdos valstybinis jūrų uostas yra neužšąlantis universalus giliavandenis jūrų uostas, į kurį per metus atplaukia apie 7000 laivų iš 50 skirtingų šalių šalių. Čia dirba 14 stambių krovos, remonto, statybos kompanijų, kuriose teikiamos įvairios, su jūros verslu ir krovinių apdorojimu susijusios paslaugos. Taip pat šis uostas yra konteinerių perkrovimo lyderis tarp Baltijos šalių – metinis krovos pajėgumas siekia net 70 mln. tonų.

„Infes“ darbai

„Infes“, atsižvelgdama į tvarumo kriterijus, rūpinasi Marių gatvėje iškilsiančiu erdviu ir moderniu pastatu, skirtu sandėliavimui. Patalpos bus pritaikytos laikyti specialią uosto priežiūros, teršalų surinkimo, hidrografų įrangą ir kt.      

Projekto svarba

Kurį laiką direkcija susiduria su sandėliavimo patalpų stygiumi, dėl kurio dalį įrangos tenka laikyti lauke. Siekiant toliau vystyti vienintelį neužšąlantį Baltijos regiono uostą ir užtikrinti sklandžius veiklos procesus, sandėliavimo patalpų statyba – neišvengiamas žingsnis. 

Rezultatai

Po atliktų darbų, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija turės naują pastatą, kuris prisidės prie infrastruktūros modernizacijos, užtikrins geresnes sąlygas bendrovės veiklai bei prisidės prie ekologiškesnės jūrų transporto vystymo krypties.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis