Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Užbaigtas

Teritorijos Biržuose sutvarkymas

Projekto vertė ~ 3 mln.
Darbų pabaiga 2023 m., IV ketvirtis
Užsakovas Biržų rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Biržų rajono savivaldybė yra įsikūrusi Lietuvos šiaurėje, Panevėžio apskrityje, Latvijos pasienyje, jos centras – Biržai. Rajone yra 8 seniūnijos. Biržų rajonas buvo sudarytas 1950 m., o 1995 m. vietoj Biržų rajono įsteigta Biržų rajono savivaldybė.

Savivaldybėje yra 20 kultūros centrų, 35 bibliotekos, taip pat čia įsikūrę Biržų krašto, Balio Sruogos, Boriso Dauguviečio muziejai. Visoje Biržų rajono savivaldybėje pagaminama apie 0,7 proc. Lietuvos pramonės produkcijos.

Lankytojus į šį rajoną traukia Kirkilų apžvalgos bokštas, Biržų pilies rūmai, Astravo dvaras, įvairūs paminklai bei paveldo objektai ir daugelis kitų lankytinų vietų.

„Infes“ darbai

Atlikta Reformatų ir J. Bielinio gatvių rekonstrukcija, sutvarkyta tarp jų esanti teritorija, atlikti bendrieji statybiniai, inžinerinių sistemų įrengimo bei tvarkomieji paveldosaugos darbai.

Taip pat atlikta pėsčiųjų tilto per Apaščios upę statyba – jo ilgis apie 85 m, plotis – apie 4,5 m.

Rezultatai

Atlikti darbai padėjo įgyvendinti projektą „Biržų miesto viešųjų erdvių buvusioje estrados teritorijoje ir piliavietės teritorijoje su prieigomis modernizavimas, kuriant papildomus ir stiprinant esamus traukos centrus“. Nuo šiol Biržų rajono gyventojai galės džiaugtis patrauklesnėmis viešosiomis erdvėmis. Tikimasi, kad pokyčiai prisidės ir prie didesnių lankytojų iš kitų miestų srautų bei verslo plėtros.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis