Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigtas

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rekonstrukcija ir statyba

Projekto vertė ~ 4 mln.
Darbų pabaiga 2023 m. III ketvirtis
Užsakovas Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Apie klientą

Vilniuje veikiantis Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus yra kultūros švietimo įstaiga, kuri renka, saugo bei populiarina lietuvių kūrybą bei kūrybinės veiklos medžiagą. Muziejaus steigėjas yra Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija.

Muziejus 1926 m. buvo įkurtas Kaune ir tuo metu vadintas Lietuvos universiteto Teatro seminaro muziejumi, o vėliau, 1936–1944 m. – Valstybės teatro muziejumi. Visgi per Antrąjį pasaulinį karą muziejaus veikla nutrūko. 1957 m. atsinaujinęs muziejus vadinosi Lietuvos teatro draugijos (Aktorių namų) muziejumi, o nuo 1964 m. iki 1992 m. – Lietuvos dailės muziejaus Teatro ir muzikos skyriumi. 1992 m. tapo Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi.

1996 m. šiam muziejui buvo nutarta pritaikyti buvusius Mažuosius Radvilų rūmus, kuriuose 1795–1810 m. veikė viešasis Vilniaus miesto teatras. Manoma, kad rūmus projektavo šiaurės Italijos šveicarų ir italų architektas Konstantinas Tenkala.

„Infes“ darbai

Rekonstruotas vienas iš Mažųjų Radvilų rūmų komplekso pastatų bei pastatytas naujas korpusas. Rekonstruotas pastatas atnaujintas pakeitus senus, nesandarius stogus, įrengus šiltą fasadą bei naujas duris ir langus. 

Šalia pastato taip pat atlikti gerbūvio darbai, o vidus visapusiškai atnaujintas šiuolaikiškais sprendimais. Suprojektuotos ir įrengtos gaisro gesinimo, apsaugos sistemos bei vėdinimas. Atrestauruoti išlikę senų pastatų mūro fragmentai, kuriuos lankytojai galės matyti atvykę į muziejų.

Rezultatai

Po atliktų darbų, restauruotas pastatas tapo šiltesnis, funkcionalesnis bei šiuolaikiškesnis, todėl lankytojams nuo šiol muziejuje bus jaukiau ir patogiau. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis