Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Dalyvavome Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus šventėje
Projektai

Dalyvavome Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus šventėje

Praėjusią savaitę dalyvavome Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rekonstrukcijos ir statybos darbų pabaigtuvių šventėje! Tai ne tik suteikė mums galimybę pasidžiaugti sėkmingai užbaigtu projektu, bet ir prisiminti kiekvieną, kuris įnešė savo indėlį į vieno iš Mažųjų Radvilų rūmų komplekso pastato rekonstrukciją bei naujo korpuso iškilimą.

Zenono Nekrošiaus nuotr.

Šventės metu jaukią ir nuotaikingą atmosferą kūrė maestro Artūro Anusausko aranžuotos melodijos bei specialiai šiam renginiui sukurtos džiazinės improvizacijos kartu su Ernest Germanovič (bosinė gitara) ir Michail Novikov (mušamieji).

Labai džiaugiamės, kad muziejus nuo šiol dar jaukesnis, šiuolaikiškesnis ir funkcionalesnis bei kupinas naujų galimybių saugoti muziejines vertybes. Naujajame komplekse įrengtos septynios interaktyvios saugyklos, kurios yra vienos moderniausių Lietuvoje. Čia saugoma net 70 proc. muziejaus kolekcijos, todėl lankytojai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip veikia XX a. 8 dešimtmečio kino projektorius, kino montavimo stalas ar kino filmų kopijavimo aparatai.

Nuoširdus ačiū mūsų komandai už profesionalumą ir kruopštų darbą įgyvendinant projektą! Taip pat esame labai dėkingi partneriams už galimybę, bendradarbiavimą ir pasitikėjimą.

Daugiau apie informacijos apie projektą galite rasti mūsų aprašyme bei šiame pranešime.

Susiję projektai