Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Daugiafunkcio sporto centro Gargžduose statybos

Projekto vertė ~ 30 mln.
Darbų pabaiga 2025 m., III ketvirtis
Užsakovas Klaipėdos rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Klaipėdos rajono savivaldybė yra įsikūrusi Lietuvos vakaruose, į rytus nuo Klaipėdos miesto, jos centras – Gargždai. Rajonas sudarytas 1950 m., o Klaipėdos rajono savivaldybė įkurta 1995 m. Savivaldybės teritorijai priklauso 2 miestai ir 7 miesteliai. Rajone – 11 seniūnijų.

Visoje Klaipėdos rajono savivaldybėje gausu bendrojo lavinimo mokyklų bei muziejų, taip pat čia pagaminama 3 proc. Lietuvos pramonės produkcijos (svarbiausios – naftos gamybos, statybinių medžiagų ir medienos apdirbimo pramonių šakos).

Lankytojus į šį rajoną traukia Drevernos apžvalgos bokštas, muziejai, miestų ir miestelių parkai, Naglio kalnas, piliakalniai, paplūdimiai ir daugelis kitų lankytinų vietų.

„Infes“ darbai

Statomas apie 7,5 tūkst. ploto daugiafunkcis sporto centras, kuriame numatytas baseinas, turėsiantis keturis 25 m ilgio, iki 4 m gylio takelius, SPA zoną su pirtimis bei sūkurine vonia, tribūnas, rubines bei administracines patalpas. Taip pat planuojamas antras pastatas, kuriame bus universali sporto salė, talpinsianti ne mažiau kaip 1,2 tūkst. žiūrovų.

Bus tvarkomas sklypas, įrengiant visas reikalingas komunikacijas, automobilių stovėjimo aikštelę, takus ir viešąsias erdves.

Rezultatai

Po atliktų darbų, Gargždų ir viso Klaipėdos rajono gyventojai turės išlauktą sporto centrą, kuriame bus visos galimybės treniruotis, užsiimti sportu, mokytis plaukti ar atsipalaiduoti pramogų komplekse. LKL reikalavimus atitinkanti salė suteiks krepšinio komandai Gargždų „Gargždai“ turėti savo „namus“, kur galės ne tik treniruotis, bet ir žaisti varžybas. Taip pat čia galės treniruotis ir rajono tinklininkai, futbolininkai ar kitų šakų sportininkai, o gyventojams tai bus puiki galimybė stebėti įvairias varžybas neišvykstant iš Klaipėdos rajono.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis