Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigtas

Kupiškio autobusų stoties modernizavimas

Projekto vertė ~ 0,7 mln.
Darbų pabaiga 2020 m.
Užsakovas Kupiškio rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Kupiškio rajono savivaldybės administracija yra įsikūrusi Šiaurės Rytų Lietuvoje. Šį administracinį-teritorinį vienetą sudaro 6 seniūnijos, kurio administracinis centras yra Kupiškio miestas. Kupiškis, įsikūręs ant vienų didžiausių Lietuvos marių kranto, visada nustebina pirmą kartą atvykusiuosius įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis. Patogi geografinė miesto padėtis sudaro puikias sąlygas plėtoti įvairias ekonomines veiklas bei turizmą. Įspūdingi Kupiškio rajono kraštovaizdžiai bei dvarų paveldas traukia keliautojus aplankyti šią Lietuvos dalį. 

„Infes“ darbai

Prieš rekonstrukciją, autobusų stoties pastatas ir jo prieigos atrodė nepatraukliai, infrastruktūra buvo nusidėvėjusi ir nepakankamai išvystyta, o autobusų keleivių viešosios paslaugos kokybė buvo prasta. Projekto metu buvo atnaujintos viešosios erdvės (šaligatviai, stovėjimo aikštelės, stoginės), sutvarkyti  želdiniai, teritorija aprūpinta moderniomis apšvietimo sistemomis ir apsaugos vaizdo kameromis. Kupiškio autobusų stoties pastatas buvo modernizuotas, pritaikant jį viešųjų paslaugų teikimui bei smulkiojo verslo atstovų reikmėms ir bendruomenės veikloms. 

Projekto svarba 

Projekto metu atnaujinta infrastruktūra sudaro sąlygas kokybiškesnėms viešosioms paslaugoms teikti bei prisideda prie Kupiškio miesto viešųjų erdvių infrastruktūros bei viešojo transporto sistemos gerinimo. Moderni stoties infrastruktūra skatina miesto ekonominę plėtrą bei investicijų pritraukimą. 

Rezultatai 

2020 metais baigtas Kupiškio autobusų stoties pastatas yra šiuolaikiškas ir tinkamai architektūriškai sudėliotas. Buvo siekiama, kad naujoji autobusų stotis taptų Kupiškio vizitine kortele ir tinkamai reprezentuotų miestą. Naujame autobusų stoties pastate jau įsikūrė ir veiklą pradėjo Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras. Planuojama, kad jame veiks ir kitos įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis