Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Dainų slėnio rekonstrukcija
Vykdomas

Dainų slėnio rekonstrukcija

Projekto vertė ~ 7 mln.
Darbų pabaiga 2024 m., I ketvirtis
Užsakovas Kauno miesto savivaldybės administracija

Apie klientą

Kauno miesto savivaldybė įkurta 1995 m. centrinėje Lietuvos dalyje, prie Nemuno ir Neries santakos. Savivaldybei pavaldžios 11 seniūnijų. Savivaldybės administracija teikia įvairias paslaugas – nuo asmenų aptarnavimo, civilinės metrikacijos ir aplinkos apsaugos, iki socialinės apsaugos, miesto tvarkymo, urbanistikos ir daug kitų. Administracinis centras Kaunas 2022 m. išrinktas Europos kultūros sostine. Mieste gausu art deco ir tarpukario modernizmo architektūros pavyzdžių. 

Dainų slėnis įkurtas daugiau nei prieš 50 metų, siekiant atrasti poetišką erdvę dainų renginiams. Po vienos šventės, kompozitorius Klemensas Griauzdė pasiūlė slėniui suteikti Dainų pavadinimą. Kasmet į slėnį susirenka tūkstančiai Dainų ir šokių šventės dalyvių.

„Infes“ darbai

Dainų slėnio rekonstrukcijos metu bus atnaujintos dangos, tribūnų laiptai ir suoliukai. Po atlikėjų tribūnomis bus įrengti persirengimo kambariai, dušai, grimerinės, pagalbinės ir administracinės patalpos. Taip pat bus atnaujinti laiptai, įrengta elektros skydinė, tambūras ir laiptinė. Teritorija turės naują apšvietimą, kurio pagrindinis akcentas – vertikalus šviesos spindulys, sukursiantis Dainų slėnio vietoženklį. 

Projekto svarba

Dainų slėnis, skaičiuojantis virš pusšimčio metų ir tapęs tradicine dainų švenčių vieta, pagaliau iš privataus verslo grįžo į Kauno miesto rankas. Todėl 2024 m. Dainų ir šokių šventei minint šimto metų sukaktį, iš pagrindų atnaujinta erdvė sudarys galimybę deramai paminėti šį svarbų istorinį momentą ir pakviesti miesto gyventojus bei svečius pasinerti į kultūrinį gyvenimą modernioje aplinkoje. 

Rezultatai

Po rekonstrukcijos darbų, Dainų slėnis taps žalia ir jaukia erdve renginiams, miesto gyventojų ir svečių laisvalaikio praleidimo veikloms, susibūrimams ir rekreacijai po atviru dangumi. Mažosios architektūros elementai – mediniai suoliukai, šiukšliadėžės ir dviračių stovai – leis lankytojams dar patogiau praleisti laiką, o jaukaus apšvietimo sprendimai, apšviečiant medžių lajas, pakvies į slėnį tiek dienos metu, tiek vakarais.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis