Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Nalšios muziejus

Projekto vertė ~ 1 mln.
Darbų pabaiga 2026 m., III ketvirtis
Užsakovas Švenčionių rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Nalšios muziejus buvo įkurtas 1945 m. Švenčionyse, tačiau Nalšios vardą įgavo tik 1992-aisiais.   1955 m. šiam kraštotyros muziejui buvo paskirtos naujos didesnės patalpos adresu Adutiškio g. 2, kuriame įstaiga veikia iki šiol. Muziejus turi 3 skyrius: archeologijos, gamtos bei etnografijos ir istorijos. Jame saugoma daugiau kaip 62 000 eksponatų.

Muziejaus pastatas – dviejų aukštų saugomas kultūros paveldo objektas, kurio bendras plotas 234,75 m².

„Infes“ darbai

Nalšios muziejaus pastatui atliekamas kapitalinis remontas. Tikslas – pertvarkyti statinio laikančiąsias konstrukcijas, nekeičiant statinio išorės matmenų – ilgio, pločio, aukščio. Dėl projekto unikalumo, reikalingas detalus planavimas ir atsižvelgimas į istorinės svarbos detales.

Projekto svarba

Muziejai yra informacijos šaltiniai, saugantys istoriją ir suteikiantys galimybę žmonėms iš arčiau pamatyti ir geriau suprasti praeitį. Čia taip pat vyksta renginiai ir buriasi bendruomenės. Projekto svarbą rodo ir tai, kad muziejus įsikūręs kultūros paveldo pastate, taigi, jo atnaujinimas taip pat yra reikšmingas kultūros vertybiniu lygmeniu.

Rezultatas

Po atliktų darbų, Švenčionių bendruomenė turės atnaujintą, struktūriškai tvarkingą ir tvirtą kultūros paveldo objektą. Patalpos bus jaukesnės ir saugesnės muziejaus ekspozicijas lankantiems svečiams.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis