Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

LSU pastato Kaune kapitalinio remonto darbai

Projekto vertė ~ 1 mln.
Darbų pabaiga 2024 m. III ketvirtis
Užsakovas Lietuvos sporto universitetas

Apie klientą

Lietuvos sporto universitetas yra valstybinė aukštoji mokykla, rengianti kūno kultūros, sporto ir sveikatingumo specialistus. Per visą savo gyvavimo laikotarpį, universitetas yra parengęs apie 16 tūkst. įvairių sporto šakų trenerių, fizinio ugdymo mokytojų, kineziterapijos ir visuomenės sveikatos specialistų bei turizmo ir sporto vadybininkų. 

LSU studijuoja daugiau nei 2 tūkst. studentų, dirba apie 130 darbuotojų. Čia veikia 2 fakultetai, 4 katedros bei „Sporto mokslo ir inovacijų institutas“. Šį universitetą yra baigę daug šiuo metu žymių asmenų – nemažai LSU auklėtinių tapo Europos ir pasaulio čempionatų prizininkais, olimpinių žaidynių nugalėtojais. 

„Infes“ darbai

Pastato Perkūno al. atnaujinimo metu numatomi akademinio irklavimo, baidarių ir kanojų irklavimo baseinų įrengimo bei įrangos montavimo darbai. „Infes“ taip pat atsakingas už konstrukcijų betonavimą bei vidaus apdailą. Planuojama atnaujinti ir vėdinimo, šildymo sistemas bei elektrotechniką. 

Projekto svarba

Projekto tikslas yra prisidėti prie fiziškai aktyvesnės visuomenės ugdymo gerinimo, užtikrinant, kad sporto bazės yra maksimaliai prieinamos bei pritaikytos įvairių poreikių turintiems asmenims. Tikimasi, kad po kapitalinio remonto, sportuojančių asmenų skaičius augs trigubai, taip pat kils susidomėjimas vandens sportu. 

Rezultatai

Atlikus darbus, įvairaus amžiaus asmenys turės geresnes ir patrauklesnes sąlygas puoselėti savo fizinį aktyvumą Lietuvos sporto universiteto sporto bazėse – visi galės lankytis irklavimo, baidarių, kanojų baseinuose bei dviračių sporto ir karatė salėse. Bus sudarytos visos galimybės treniruotis neįgaliesiems bei senjorams.  

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis