Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigtas

Lietuvos Nacionalinės filharmonijos didžiosios salės rekonstravimas

Projekto vertė ~ 1,5 mln.
Darbų pabaiga 2019 m.
Užsakovas Koncertinė įstaiga Lietuvos nacionalinė filharmonija

Apie klientą

Lietuvos nacionalinė filharmonija (LNF) – 1940 m. įkurta didžiausia šalies koncertinė įstaiga. 1998 m. LNF buvo suteiktas nacionalinės kultūros įstaigos statusas, kurios misija – puoselėti Lietuvos muzikinę kultūrą ir muzikos atlikėjų meną, supažindinti klausytojus su Lietuvos ir užsienio klasikine bei šiuolaikine muzika. 

Pirmieji statiniai dabartinės Filharmonijos pastato vietoje atsirado jau XVI a. pradžioje, kai Vilniaus miestas buvo apjuostas gynybine siena. Šalia jos tuometinis Vilniaus magistratas atvykstantiems pirkliams leido statydintis Rusėnų pirklių namus, istorikų vadinamus „Vilniaus svečių kiemu“.

„Infes“ darbai

Siekiant išsaugoti nekilnojamojo kultūros paveldo objekto unikalumą ir vertę, atliekant renovacijos darbus buvo privalu laikytis paveldosaugos reikalavimų. Dėl sugriežtėjusių priešgaisrinių reikalavimų šiek tiek buvo padidinti praėjimai, balkone sugrąžintas centrinis praėjimas, taip pat suremontuota dalis atlenkiamų kėdžių tiems žiūrovams, kurie įsigyja stovimus bilietus,  įdiegtos modernios apšvietimo ir vėdinimo sistemos. 

Rezultatai 

Šio visuomenei svarbaus projekto pagrindinis tikslas buvo užtikrinti klausytojų ir Nacionalinio simfoninio orkestro atlikėjų komfortą. Po atliktos rekonstrukcijos, atnaujinta Lietuvos nacionalinės filharmonijos salė išlieka pagrindine geriausios akustikos koncertų sale Vilniuje, leidžiančia vilniečiams ir miesto svečiams džiaugtis miestu ir jo kultūriniu gyvenimu. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis