Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Užbaigtas

Paviršinių nuotekų tinklų bei valyklos Vilniuje statyba

Projekto vertė ~ 3 mln.
Darbų pabaiga 2023 m., III ketvirtis
Užsakovas AB Lietuvos oro uostai

Apie klientą

Lietuvos oro uostai (LTOU) valdo tris tarptautinius oro uostus – Vilniaus, Kauno bei Palangos. Sukurtas oro uostų tinklas pildo Lietuvos susisiekimo sistemą. Šios įmonės savininko teises ir pareigas ilgą laiko įgyvendino Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija. Visgi nuo 2023 m. rugsėjo mėn. (nors įmonės valdytoju išliko Lietuvos Vyriausybė) Susisiekimo ministerijos vaidmenį valdyme pakeitė valdyba.

„Infes“ darbai

Vilniuje, Rodūnios k. 2 pastatyti koncentrato, nuotekų kaupimo rezervuarai, taip pat technologinis pastatas. Įrengti inžineriniai ir technologiniai tinklai bei atlikti aplinkos tvarkymo darbai.

Projekto svarba

Šiuolaikinės orlaivių nuledinimo skysčio perdirbimo gamykla didelis žingsnis tvarumo link. Nuotekų rezervuarai leis sėkmingai kaupti nuledinimo procese susidarančias nuotekas, kurios bus perdirbamos ir vėl kaip žaliava naudojamos aviacijoje ir kitose pramonės srityse. Anksčiau ant orlaivių sparnų purkštas nuledinimo skystis, kad šie neapledėtų skrydžio metu, nebuvo surenkamas.

Rezultatai

Po visų atliktų darbų, Vilniaus oro uostas džiaugiasi pirmaja Baltijos šalyse orlaivių nuledinimo skysčio perdirbimo gamykla. Tai leis užtikrinti ne tik geresnę orlaivių aptarnavimo kokybę, bet ir pažangesnę aviacijos saugą. Taip pat šis projektas rodo, kad Lietuvos aviacijos sektorius sėkmingai juda tvarumo bei žaliojo kurso link. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis