Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Vykdomas

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Projekto vertė ~ 10 mln.
Darbų pabaiga 2024 m., III ketvirtis
Užsakovas AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Apie klientą

Telecentras (Lietuvos radijo ir televizijos centras) – Lietuvos telekomunikacijų įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1926 m., kai pirmą kartą iš Kauno radijo stoties buvo išsiųsti lietuviško radijo garsai. Įmonė eksploatuoja didžiausius radijo ir televizijos programų siuntimo tinklus Lietuvoje.

Telecentrui priklausantis Vilniaus televizijos bokštas yra aukščiausias statinys Lietuvoje. 1981 m. atidaryto 22 aukštų bokšto dalis, kurioje įrengta kavinė, yra sukama aplink savo ašį. Pastatas yra įtrauktas į Kultūros paveldo registrą. Jį kasmet aplanko per 120 tūkst. lankytojų.

Bokštas su pamatu sveria 25000 t. Aukštis – 326,5 m, užstatymo aikštelė užima – 3355 m² plotą. Viršutinis statinys sveria apie 3500 t. 

„Infes“ darbai 

Vilniaus TV bokšto patalpų rekonstrukcija vykdoma „nuo viršaus į apačią“. Pirmiausia planuojama įrengti poilsio kambarius, vestibiulį, susitikimų salę, o tuomet bus atliekama pastate veikiančio restorano rekonstrukcija – keičiami langai, atnaujinamas interjeras, pertvarkoma besisukanti platforma, kuri talpins didesnį kiekį lankytojų.

Rezultatai

Po visų rangovų atliktų darbų, lankytojai galės džiaugtis atsinaujinusiu, tiek iš išorės, tiek iš vidaus dailesniu televizijos bokštu. Naujas interjeras užtikrins jaukumą, bus labiau pritaikytas neįgaliesiems. Užbaigus rekonstrukcijos darbus, atsiras ir daugiau veiklų, kuriomis bus galima užsiimti apsilankius bokšte. Tikimasi, kad po rekonstrukcijos lankytojų skaičius augs beveik dvigubai.

Kliento atsiliepimas

„Nepaisant vyksiančių statybos ir apdailos darbų TV bokštas visą laiką išliks atviras lankytojams, pramogoms dideliame aukštyje, kultūros ir meno renginiams.“
  • Telecentro vadovas
  • Remigijus Šeris
Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis