Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigtas

Lietuvos Nacionalinio dramos teatro rekonstrukcija

Projekto vertė ~ 27 mln.
Darbų pabaiga 2023 m. IV ketvirtis
Užsakovas Lietuvos Nacionalinio dramos teatras

Apie klientą

Lietuvos nacionalinis dramos teatras – Vilniuje įsikūręs valstybinis teatras, kurio dabartinė buveinė pastatyta 1981 m. pagal architektų Algimanto ir Vytauto Nasvyčių ir Janinos Marozienės projektą. Už tai jie buvo apdovanoti TSRS valstybine premija.

Lietuvos nacionalinio dramos teatro pradžia laikoma 1940-ųjų spalio 6 diena. Tuo metu teatras veikė kaip Vilniaus miesto teatras, vėliau, 1944–1947 m. jis buvo vadinamas Vilniaus valstybiniu dramos teatru. 1947 m. tapo Lietuvos valstybiniu dramos teatru, o nuo 1955 m. – Lietuvos valstybiniu akademiniu dramos teatru. 1998 m. rugpjūčio 3 dieną įteisintas kaip Lietuvos nacionalinis dramos teatras.

„Infes“ darbai

Atlikta į kultūros paveldo objektų sąrašą įtraukto teatro rekonstrukcija ir modernizavimas. Išlaikant paveldosauginę architektūrą, rekonstruota ir modernizuota didžioji salė, kuri talpina 665 žiūrovus, taip pat mažoji salė, kuri talpina 200 žiūrovų. 

Pastatyta nauja salė, talpinanti apie 350 žiūrovų, ir antstatas, kuriame įrengta kavinė. Atnaujinta ir modernizuota virš 13 tūkst. m² teatro administracinių ir gamybinių patalpų. Pakeisti šilumos, vėdinimo, vandentiekio bei elektros tinklai. Skaitmenizuotas pastato šildymo vėdinimo, apšvietimo ir praėjimo kontrolių valdymas.

Rezultatai

Po atliktų darbų, atidarius visas tris sales, teatre per vakarą apsilankyti gali daugiau nei 1100 žiūrovų, nes pastato plotas ženkliai išaugo. Teatras taip pat tapo funkcionalesnis, šiuolaikiškesnis bei patogesnis, tuo pačiu išsaugojus architektų Nasvyčių paveldą.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis