Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigėme Lietuvos Nacionalinio dramos teatro rekonstrukciją
Projektai

Užbaigėme Lietuvos Nacionalinio dramos teatro rekonstrukciją

Po 5 metų darbo, baigta Lietuvos Nacionalinio dramos teatro rekonstrukcija. Tai Lietuvos kultūrai itin reikšmingas projektas, užtikrinantis erdvę didžiajam scenos menui, kuriuo pasidžiaugti atvyksta lankytojai iš visos Lietuvos ir ne tik.

Dabartinė šio valstybinio teatro buveinė buvo pastatyta 1981 m. pagal architektų Algimanto ir Vytauto Nasvyčių bei Janinos Marozienės projektą, už kurį jie buvo apdovanoti TSRS valstybine premija, todėl įgyvendinti pokyčius šiame objekte buvo svarbu kruopščiai bei jautriai atsižvelgiant į Nasvyčių palikimą.

„Tikslas teatro buvo suformuotas aiškus – suprojektuoti ir įrengti taip, kad artimiausius 20 metų rekonstrukcijos neprireiktų, o darbų metų teatro veikla nebūtų nutraukta. Pavyko suderinti nesuderinamus dalykus, todėl visiems jau pažįstama ir jauki pastato atmosfera niekur nedingo. Visgi integruoti modernius ir šiuolaikiškus sprendimus šiame objekte buvo nemenkas iššūkis, pareikalavęs didžiulio susitelkimo ir glaudaus bendradarbiavimo su užsakovu,  – dalijosi projektų direktorius Konstantinas Stechas. – Be abejonės, tai ryškus, nepakartojamas ir be proto sudėtingas projektas, tad didžiausias ačiū komandai, kurie įdėjo daug savo patirties, žinių ir širdies į šį objektą – jūs esate geriausi.“

Rekonstrukcijos metu, modernizuota didžioji ir mažoji teatro salės, taip pat pastatyta nauja, 350 žiūrovų talpinanti salė. Atnaujinta virš 13 tūkst. m² teatro administracinių ir gamybinių patalpų bei atlikta daugelis kitų darbų!

Daugiau informacijos apie tai, kokie sprendimai atlikti šiame projekte, rasite čia.

Susiję projektai