Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija

Projekto vertė ~ 7,8 mln.
Darbų pabaiga 2024 m.
Užsakovas Kauno rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Nuo 2020 m. įgavusi naują pavadinimą – Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija yra bendrojo lavinimo mokykla, vykdanti vidurinio ir papildomo ugdymo programas Kauno rajone. Gimnazijos dalininkai yra Vytauto Didžiojo universitetas bei Kauno rajono savivaldybė. Tarp 2005-2020 m. mokykla vadinosi Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, o dar kiek anksčiau, prieš įgaunant gimnazijos statusą – Noreikiškių vidurine mokykla.

Mokyklos interjeras buvo atnaujintas 1993-1999 m., taip pat tuo metu čia įrengtas informatikos kabinetas. 2001 m. baigta ketvirto aukšto statyba, įkurta 16 naujų kabinetų, trečioji sporto salė bei rekonstruota biblioteka ir valgykla.

„Infes“ darbai

Pastato rekonstravimo darbų metu numatoma nauja fasadų apdaila bei apšiltinimas. Taip pat, nauji darbo kabinetai administracijos ir kitiems darbuotojams bei žmonių su negalia poreikius kur kas geriau atitinkančios patalpos – papildomas liftas, pritaikytos laiptinės bei sanitariniai mazgai.

Dėl numatytų erdvesnių patalpų, gimnazijos plotas didės beveik dvigubai ir sieks apie 9471 m² (plotas prieš rekonstrukciją – apie 5749 m²).

Projekto svarba

2023 m. duomenimis, ši mokykla išleido 44 abiturientų laidas – 19 gimnazistų laidų ir 3 laidas VDU Ugnės Karvelis gimnazijos vardu. Lavinimo įstaigos rekonstrukcija itin svarbi palankių sąlygų užtikrinimui čia besimokantiems mokiniams bei darbuotojams.

Rezultatai

Po atliktų darbų, gimnazijos pastatas geriau atitiks mokyklos bendruomenės poreikius. Erdvesnės, šiltesnės, vizualiai dailesnės ir žmonėms su negalia geriau pritaikytos patalpos užtikrins mokiniams ir svečiams malonesnę apsilankymo patirtį, o darbuotojams – geresnes darbo sąlygas.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis