Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Ugnės Karvelis gimnazija pasitiks mokinius su nauju ir moderniu pastatu
Projektai

Ugnės Karvelis gimnazija pasitiks mokinius su nauju ir moderniu pastatu

Infes komanda pasirašė rangos sutartį su Kauno rajono savivaldybės administracija dėl Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazijos pastato rekonstravimo rangos darbų.

Šis, beveik 8 mln. Eurų kainuosiantis projektas, per kiek daugiau nei metus pakeis gimnazijos pastatą į šiltesnes, erdvesnes ir kur kas labiau mokyklos bendruomenės poreikius atitinkančias patalpas. Dėl numatytų priestatų, patalpos padidės beveik dvigubai (esamas 5749,30 m2 patalpas, po rekonstrukcijos planuojama išplėsti net iki 9471,10 m2), tad erdvesnės patalpos talpins ir patogias klases mokiniams, ir patogesnius darbo kabinetus mokyklos darbuotojams. Rengiant projektą apmąstyta ir žmonių su negalia poreikiai: viskas nuo patogaus lifto, iki saugesnių ir tinkamesnių koridorių ar sanitarinių mazgų, padės mokiniams ir mokytojams su negalia jaustis jaukiau gimnazijos patalpose.

Nors mokyklos širdį sudaro mokinių entuziazmas ir mokytojų patirtis, mokytis daug lengviau kai aplinka jauki ir pritaikyta čia dirbančiųjų bei besimokančiųjų poreikiams.

Susiję projektai