Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statinio statybos vadovas (-ė) Vilniuje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Projektų inžinierius (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Bendrastatybinių darbų inžinierius-sąmatininkas (-ė)
Vykdomas

Daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje statybos

Projekto vertė ~ 16,5 mln.
Darbų pabaiga 2026 m.
Užsakovas UAB „Sip2“

Apie klientą

Projektas yra įgyvendinamas viešos ir privačios partnerystės būdu. Specialiai šiam projektui sukurta įmonė „Sip 3” yra valdoma „Nter Asset Management“ (anksčiau žinoma kaip „Orion Asset Management“). Įstatinį kapitalą finansuoja „Nter Social Infrastructure Fund“, siekiantis sujungti privatų kapitalą ir socialinės infrastruktūros plėtrą. „Nter Asset Management“ pradėjo savo veiklą 2000 m. ir yra viena ilgiausiai veikiančių turto valdymo įmonių Lietuvoje. 

„Infes“ darbai

Klaipėdos rajono savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušelių kaime bus statomas apie 8 tūkst. kv. m pastatas, kuriame veiks 3 lopšelio, 6 ikimokyklinio ugdymo bei 3 priešmokyklinio ugdymo grupės, 8 pradinio ugdymo klasės, universali sporto salė, treniruoklių salė, kultūros salė su pagalbinėmis patalpomis, įrengtos bibliotekos patalpos. Bus sukurta ir visa reikalinga lauko infrastruktūra su mini futbolo, rankinio aikštele, krepšinio ir tinklinio, lauko teniso ir padelio aikštelėmis, lengvosios atletikos užsiėmimams reikalinga infrastruktūra, lauko treniruokliais ir kt. 

Rezultatai

Naujame 8 tūkst. m² ploto pastate tilps iki 230 ikimokyklinukų, 550 mokyklinio amžiaus vaikų, jame turėtų dirbti iki 90 mokytojų, auklėtojų bei kitų darbuotojų. Pastate taip pat vyks užsiėmimai suaugusiems. Tai visam Klaipėdos rajonui svarbus projektas: naujoje mokykloje-darželyje bus ugdoma beveik 800 rajono vaikų, o numatytos erdvės sportui bei kultūrai leis efektyviau telkti vietos bendruomenę.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis