Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statinio statybos vadovas (-ė) Vilniuje
Projektų inžinierius (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Bendrastatybinių darbų inžinierius-sąmatininkas (-ė)
Pradedami daugiafunkcio centro Sendvaryje statybos darbai
Projektai

Pradedami daugiafunkcio centro Sendvaryje statybos darbai

Greitu metu Sendvario seniūnijoje pradėsime daugiafunkcio centro statybas – šis projektas išskirtinis ne tik tuo, kad prisidės prie Klaipėdos rajono ir bendros šalies socialinės infrastruktūros gerinimo, bet taip pat ir dėl to, jog bus įgyvendinamas pasitelkus tiek viešojo, tiek privataus sektorių partnerystę.

Triušelių kaime per kiek daugiau nei dvejus metus „iškelsime“ kompleksą, kuriame rajono gyventojai ras tokias reikalingas įstaigas, kaip vaikų darželis, mokykla, bendruomenei skirtos laisvalaikio erdvės – sporto, kultūros salės, biblioteka. Taip pat sukursime visą reikalingą lauko infrastruktūrą su vaikų žaidimų erdvėmis, mini futbolo, rankinio, krepšinio, tinklinio, lauko teniso ir padelio aikštelėmis, treniruokliais ir kita. Šalia pastato atsiras ir automobilių stovėjimo aikštelė, takai bei želdiniai.

Iš viso šiame moderniame centre veiks 8 pradinio ugdymo klasės, 3 lopšelio, 6 ikimokyklinio ugdymo bei 3 priešmokyklinio ugdymo grupės. Taigi, būsimoji ugdymo įstaiga galės priimti 230 darželinukų ir 550 mokinių bei suteiks darbo vietą apie 90 žmonių – auklėtojams, mokytojams ir kitiems darbuotojams.

Sendvario daugiafunkcio centro pastatas bus šiuolaikiškas, įrengtas pasitelkiant pažangias, į tvarumą orientuotas technologijas, o patalpos – atitinkančios griežtus reglamentus, funkcionalios, patogios, ergonomiškos bei jaukios.

Daugiau apie šį projektą galima paskaityti pranešime dienraštyje „Klaipėda“ bei mūsų projekto aprašyme