Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Užbaigtas

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I etapo darbai

Projekto vertė ~ €20M
Darbų pabaiga 2023
Užsakovas VĮ Lietuvos teatro ir muzikos akademijos

Apie klientą

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) – pagrindinė šalies aukštoji mokykla, ruošianti scenos meno profesionalus. LMTA istorija yra glaudžiai susijusi su 1919 m. kompozitoriaus Juozo Naujalio Kaune įkurta pirmąja oficialia muzikos mokykla Lietuvoje. Tarpukario laikotarpiu didėjant kvalifikuotų muzikų, išsilavinimą įgijusių Europos kultūros centruose, skaičiui, Lietuvoje palaipsniui augo ir aukštosios muzikos mokyklos poreikis. Lietuvos muzikos ir teatro akademija oficialiai buvo įsteigta 1933 m. Kauno muzikos mokyklą perorganizavus į konservatoriją. 1940 m. buvo įsteigta ir Vilniaus muzikos mokykla, kuri 1944 m. pertvarkyta į Vilniaus konservatoriją. Kelerius metus Kaune ir Vilniuje veikė dvi atskiros aukštosios muzikos mokyklos, kurios 1949 m. buvo sujungtos į vieną – Lietuvos valstybinę konservatoriją. Po nepriklausomybės atkūrimo, valstybinė konservatorija buvo pervadinta į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. 

„Infes“ darbai

Numatyti du LMTA Studijų miestelio investicijų projekto įgyvendinimo etapai, pirmąjį projekto etapą sudaro du poetapiai. Pirmo etapo I poetapio įgyvendinimo metu iškils LMTA Studijų miestelio (Olandų g. 21A, Vilniuje) Teatro ir kino fakultetas (TKF) bei Mažasis salių blokas (MSB), o II poetapio metu – Muzikos fakultetas. 

Rezultatai

Visą LMTA studijų miestelio kompleksą sudarys aštuoni pastatai, skirti muzikos, teatro, kino, šokio meno sričių studijoms, tyrimams ir kūrybai. Būsimasis LMTA studijų miestelis – tai unikalios erdvės, pirmą kartą Lietuvos istorijoje suprojektuotos ir statomos profesionalaus teatro, kino ir šokio meno studijoms. Moderni naujojo LMTA Studijų miestelio infrastruktūra leis pagerinti LMTA vykdomų studijų programų kokybę, telkti intelektinę ir kūrybinę LMTA bendruomenę viename branduolyje, nes Akademijos infrastruktūra šiuo metu yra išskaidyta skirtingose Vilniaus vietose, bei efektyviau konkuruoti Lietuvos ir tarptautinėje meno studijų erdvėje. Naujasis LMTA studijų miestelis bus atviras ne tik akademijos studentams, dėstytojams, bet ir plačiajai visuomenei. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis