Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Į priekį juda LMTA studijų miestelio statybos darbai: įrengtos pirmosios konstrukcijos
Projektai

Į priekį juda LMTA studijų miestelio statybos darbai: įrengtos pirmosios konstrukcijos

Į priekį juda naujo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) miestelio Vilniuje statybos darbai: įrengtos pirmųjų pastatų laikomosios konstrukcijos.

Kaip pranešė akademija, praėjusį penktadienį Olandų gatvėje vykstančiose statybose iškeltas vainikas, simbolizuojantis pastatų laikomųjų konstrukcijų statybų pabaigą.

Vainikas iškeltas virš Teatro ir kino fakulteto bei Mažojo salių bloko pastatų. Toliau tęsiami darbai statinių viduje – vamzdžių, elektros instaliacijos tiesimas, apdaila ir kt.

Visą LMTA studijų miestelio kompleksą sudarys aštuoni pastatai, skirti muzikos, teatro, kino, šokio meno sričių studijoms, tyrimams ir kūrybai. Miestelį atidaryti planuojama šį rudenį.

„Šiuo metu pradeda materializuotis ilgai puoselėta akademijos bendruomenės svajonė. Tikiuosi, kad ji taps traukos centru norintiesiems studijuoti, dalytis patirtimi ir kurti,
o moderni infrastruktūra skatins kūrybines inovacijas“, – sakė LMTA rektorė Judita Žukienė.

Pasak pranešimo, LMTA Teatro ir kino fakulteto bei Mažojo salių bloko durys atsivers ne tik akademijos studentams, dėstytojams, bet ir plačiajai visuomenei – tai bus unikalios erdvės, pirmą kartą Lietuvos istorijoje suprojektuotos ir statomos profesionalaus teatro, kino ir šokio meno studijoms.

LMTA studijų miestelis Olandų gatvėje statomas daugiausia Europos Sąjungos (ES) paramos lėšomis. Bendra investicijų projekto vertė – 22 mln. 686 tūkst. eurų. ES fondų lėšos
iš jų sudaro per 13 mln. eurų, valstybės biudžeto – 1,7 mln., LMTA – 9,7 mln. eurų.

Akademijos miestelio statybos pradėtos 2021-ųjų rugpjūčio pabaigoje. Aštuonių meno ir mokslo veiklai skirtų pastatų kompleksą projektavo „Paleko Archstudijos“, statybas vykdo generalinis rangovas „Infes“.

Susiję projektai