Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Užbaigtas

Administracinės paskirties pastato Kaune modernizavimo ir remonto statybos darbai

Projekto vertė ~ 3,5 mln.
Darbų pabaiga 2023 m., IV ketvirtis
Užsakovas VĮ Turto bankas

Apie klientą

VĮ Turto bankas yra 1996 m. įkurta Lietuvos valstybės įmonė, atsakinga už valstybės nekilnojamojo turto priežiūrą ir skolų valstybei išieškojimą. Iki 2011 m. įstaiga veikė kaip akcinė bendrovė, tačiau vėliau buvo pertvarkyta į VĮ, o 2014 m. sujungta su Valstybės turto fondu.

Šiuo metu VĮ Turto bankas centralizuotai valdo administracinės paskirties valstybės nekilnojamąjį turtą. Taigi, valdo, naudoja ir disponuoja valstybės nekilnojamuoju turtu, organizuoja nereikalingo valstybės turto pardavimo aukcionus bei kitokius konkursus, įgyvendina valstybės nekilnojamojo turto strategiją bei atlieka daugelį kitų funkcijų.

Kaune, Jovarų g. 3 esantis, 1933 m² ploto valstybės administracinis pastatas yra valdomas Turto banko. Jam modernizacija atliekama siekiant energijos taupymo bei efektyvesnio jos vartojimo.

„Infes“ darbai

Atnaujinimo darbų metu įrengiamas naujas granitinis mozaikinis tinkas, atnaujinama stogo danga, montuojami nauji langai bei vitrinos. Atkuriamos ir pastato esminės akcentinės detalės bei akcentinės vidaus sienų apdailos sistemos. Kabinetuose atrestauruojamas ąžuolinis parketas, įrengiamos naujos vėsinimo ir vėdinimo sistemos. Atnaujinami visi lauko ir vidaus inžineriniai tinklai, taip pat įrengiamas vaikų priežiūros kambarys.

Teritorijoje atkuriamas senas fontanas, naujai įrengiama daugiau nei 3000 m² asfalto dangos. Senoji architektūra atnaujinama naujais takeliais, šiuolaikiškais aptvėrimais bei žaliomis zonomis – sodinami dekoratyviniai medeliai. Įrengiamos įkrovimo stotelės el. automobiliams bei paspirtukams.

Rezultatai

Atlikus darbus, gana senas pastatas virs šiuolaikišku ir moderniu. Dėl pokyčių, keisis ir objekto energetinio naudingumo klasė. Skaičiuojama, kad energijos suvartojimas turėtų mažėti daugiau nei 60 proc. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis