Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Dalyvavome Kauno teritorinės muitinės ir Muitinės departamento atidarymo šventėje
Projektai

Dalyvavome Kauno teritorinės muitinės ir Muitinės departamento atidarymo šventėje

Dar viena puiki žinia – praėjusią savaitę sudalyvavome Kauno teritorinės muitinės ir Muitinės departamento pastato atidarymo šventėje, kur mūsų statybos direktorius Andrius Balčiūnas turėjo garbę prisidėti prie simbolinės atidarymo juostos kirpimo. Valio!

Tikrai labai džiaugiamės, kad šis mūsų vykdytas projektas, kuris šiandien yra namai įvairioms muitinės įstaigoms, patyrė reikšmingas permainas – tapo modernesnis ir pasiekė A klasės energinį naudingumą, o tai reiškia kur kas mažesnes energijos sąnaudas. Be to, pastatas dabar naudos atsinaujinančią saulės energiją, nes ant jo stogo veiks 45 kW galios elektrinė. 

Taip pat, erdvė yra pritaikyta ir individualių poreikių turintiems asmenims bei tapo kur kas patogesnė tiek čia dirbantiems, tiek būsimiems lankytojams. Teritorijoje atkurtas fontanas bei naujai įrengta danga, takeliai, žalioji zona bei įkrovimo stotelės el. automobiliams bei paspirtukams.

Dėkojame visai mūsų komandai už atkaklų darbą ir mūsų partneriams už pasitikėjimą bei sklandų bendradarbiavimą. Mes labai didžiuojamės galėdami prisidėti prie pastatų atgimimo ir šiuolaikiškumo!

Daugiau informacijos apie projektą galite paskaityti „Verslo žinios“ straipsnyje.