Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Naujosios Akmenės sporto ir sveikatingumo centro rekonstrukcija
Užbaigtas

Naujosios Akmenės sporto ir sveikatingumo centro rekonstrukcija

Projekto vertė ~ 11 mln.
Darbų pabaiga 2023 m. III ketvirtis
Užsakovas Akmenės rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Akmenės rajono savivaldybė yra įsikūrusi Lietuvos šiaurės vakaruose bei ribojasi su Latvija. Administracinis centras – Naujoji Akmenė. Akmenės rajonas su centru Akmenės miestelyje įkurtas 1950 m. 1995 m. iš rajono sudaryta Akmenės rajono savivaldybė, o miesto tipo gyvenvietės – Venta ir Viekšniai, tapo miestais. Savivaldybės teritorijai priklauso 3 miestai – Akmenė, Naujoji Akmenė, Venta, 2 miesteliai – Kruopiai ir Papilė bei 165 kaimai.

Rajono centre – Naujojoje Akmenėje įsikūręs sporto centras – visam kraštui svarbus neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų ugdymo mokykla, kuriai jau kurį laiką buvo reikalinga rekonstrukcija. Dabar šis pastatas tapo – Akmenės rajono sporto ir sveikatingumo centru, siekiantis apie 5068 m² plotą bei 12,8 m aukštį.

„Infes“ darbai

Atliktas dalies sporto rūmų pastato demontavimas, paliekant esamą universalią sporto salę. Šalia pastatytas dviejų aukštų priestatas, kuriame įrengtos visos būtinosios patalpos personalui, sportininkams bei lankytojams, taip pat – papildomos fitneso salės ir administracijos kabinetais antrajame aukšte.

Vakarinėje pastato dalyje pastatytas baseino korpusas, kuriame įrengtas 25 m, dviejų takelių plaukimo baseinas, pramogų baseinas su nusileidimo kalneliu, sukūrinės vonios, rebilitacinė įranga, pirtys bei kt. Taip pat įrengtas techninis rūsys, kavinės patalpos.  

Visame pastate įrengtos modernios ir energiją taupančios inžinerinės, vėdinimo bei kitos pastatui eksploatuoti reikalingos sistemos, sumontuotos dvi saulės elektrinės, kurių bendra galia yra 135 kW. Šalia pastato įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės: viena jų skirta lankytojams – šią aikštelę sudaro 85 parkavimo vietos skirtos automobiliams, iš kurių 2 vietos pritaikytos elektromobiliams krauti  bei 1 vieta autobusui, o kita 9 parkavimo vietų aikštelė skirta darbuotojams.

Rezultatai

Po atliktų darbų, pastatas stipriai atsinaujino ir tapo ne tik sporto, bet ir sveikatingumo centru, kuris, tikimasi, taps tiek vietos bendruomenės, tiek gretimų miestų bei miestelių gyventojų traukos centru. Čia galės vykti įvairiausių sporto šakų varžybos. Dabar pastatas vienu metu gali talpinti apie 530 žmonių.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis