Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Transporto paskirties pastato – keleivių stoties rekonstrukcija Smiltynėje

Projekto vertė ~ 14 mln.
Darbų pabaiga 2025m., III ketvirtis
Užsakovas AB Smiltynės perkėla

Apie klientą

AB „Smiltynės perkėla“ – vidaus vandenų transporto įmonė, įregistruota 1991 metais. Bendrovės pagrindinė veikla – keleivių ir transporto priemonių perkėlimas keltais per Kuršių marias. Įmonė valdo Naująją ir Senąją perkėlas Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje. Per metus AB „Smiltynės perkėla“ keltai perkelia 2 mln. keleivių ir apie 700 tūkst. transporto priemonių.

„Infes“ darbai

Rekonstruojamas AB „Smiltynės perkėla“ pastatas – Smiltynėje esanti keleivių stotis, kurioje numatomos administracijai skirtos darbo vietos bei keltų remonto dirbtuvės. Bendras pastato plotas yra 2440,90 m², pagrindinis plotas – 1799,20 m², pastato tūris – 14067 m³, aukštis – 18 m.

Pagrindiniai „Infes“ darbai: sklypo plano paruošimas, darbo projekto parengimas, statinio architektūrinė bei konstrukcinė dalys. Taip pat – pasirūpinimas šildymu, vėdininimu ir oro kondicionavimu bei vandentiekiu ir nuotekų šalinimu. Numatoma pasirūpinti ir elektrotechnika bei elektroniniu ryšiu, įrengti apsauginę signalizaciją, gaisro aptikimo ir vaizdo stebėjimo sistemas.

Pastatui numatomas A klasės energetinis naudingumas, priėjimas prie Kuršių marių, 83 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, keleivių laukimo salė, bilietų kasa ir kavinė su terasa.

Rezultatai

Po rekonstrukcijos, AB „Smiltynės perkėla“ turės saugią, darbuotojams ir keleivių poreikiams pritaikytą stotį. Įgyvendintas projektas taip pat prisidės prie pajūrio infrastruktūros bei patrauklumo vykstantiems į Kuršių Neriją gerinimo.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis