Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Pradedama Smiltynės Naujosios perkėlos keleivių stoties rekonstrukcija
Projektai

Pradedama Smiltynės Naujosios perkėlos keleivių stoties rekonstrukcija

Puiki žinia Naująja perkėla Smiltynėje besinaudojantiems keleiviams – keleivių stotis netrukus bus atnaujinta ir sukurs dar daugiau galimybių mėgautis Kuršių nerijos kraštovaizdžiu. Rugsėjo 12 d. pasirašėme statybų sutartį su AB „Smiltynės perkėla“ dėl Naujosios perkėlos keleivių stoties ir šalia esančių viešųjų erdvių rekonstrukcijos.

Projektą įgyvendinti pradėsime jau šiemet, o numatoma darbų atlikimo data – 2025 m. antroji pusė. Per šį gana trumpą laiką sutvarkysime virš 20 tūkst. kv. metrų teritorijos ir apie 2,5 tūkst. kv. metrų dydžio keleivių stotį. Stotis turės A klasės energetinį naudingumą, 4 aukštus, keleivių aptarnavimo vietas – keleivių laukimo salę ir bilietų kasą – taip pat AB „Smiltynės perkėla“ administracijos darbo vietą bei keltų remonto dirbtuves. Nauja automobilių stovėjimo aikštelė talpins net 83 transporto priemones, o kad laukimas neprailgtų – keleiviai turės galimybę apsilankyti kavinėje, o iš jos terasos atsivers vaizdai į Kuršių nerijos kraštovaizdį.

Be to, Kuršių marių krantinėje sukursime naujas viešąsias erdves, kuriose bus rekreacinės salos su lauko terasomis, želdiniais ir skirtingo intensyvumo apšvietimu bei infrastruktūra dviratininkams.

Susiję projektai