Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vykdomas

Kompleksinių paslaugų centro negalią turintiems vaikams statyba

Projekto vertė ~ 5 mln.
Darbų pabaiga iki 2025 m., II ketvirtis
Užsakovas Jaunuolių dienos centras

Apie klientą

Aguonų g. ir A. Baranausko g. sankirtoje, Panevėžyje iškilsiantis naujas ir modernus kompleksinių paslaugų centras „Harmonijos miestas“, skirtas vaikams, turintiems negalią, ir jų šeimos nariams bus sudarytas iš 3 kompleksų – dienos centro, edukacijų ir konsultacijų centro bei laikino atokvėpio ir nuoseklaus lavinimo centro.

„Infes“ darbai

Naujo kompleksinių paslaugų centro patalpose planuojamos tokios erdvės kaip holas su registratūra ir kavine, valgyklos erdvė, drabužinė, patalpa konferencijoms ir reikalingos techninės bei sanitarinės patalpos. Dalyje projektuojamos ir apgyvendinimo patalpos, specialistų kabinetai ir darbuotojų virtuvėlė. Taip pat – žmonėms su negalia pritaikyti sanitariniai mazgai. Įėjimai į pastatą numatomi be laiptų ar aukščio perkritimų. Lauke planuojama įrengti 20 automobilių stovėjimo vietų, atlikti gerbūvio darbus.

Projekto svarba

Projektas reikšmingai prisidės prie kompleksiško ir individualizuoto teikiamų paslaugų vaikams su negalia ir jų šeimos nariams prieinamumo gerinimo. Neįgalius vaikus auginantys tėvai turės galimybę grįžti į darbo rinką pasinaudojant komplekso paslaugomis – socialine globa, terapiniais užsiėmimais, laikinu atokvėpiu ir psichologiniu palaikymu bei mokymosi galimybėmis. Skaičiuojama, kad čia bus įkurtos 25 kvalifikuotų specialistų darbo vietos, o aptarnauti bus galima aptarnauti iki 70 žmonių.

Rezultatai

Po rangos darbų, naujasis dienos centras talpins kompleksines paslaugas leidžiančias teikti erdves, kurios užtikrins darbuotojų ir lankytojų komfortą. Itin didelis dėmesys skiriamas žmonėms su negalia, todėl daugelis sprendimų – nuo rankenų, slenksčių iki žemiau įrengtų kištukinių lizdų – atliekami taip, kad visi centro lankytojai jaustųsi maksimaliai patogiai juos supančioje aplinkoje.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis