Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Užbaigtas

Kauno apskrities viešosios bibliotekos rekonstrukcija

Projekto vertė ~ 13 mln.
Darbų pabaiga 2023 m., III ketvirtis
Užsakovas Kauno apskrities viešoji biblioteka

Apie klientą

Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB) yra didžiausia Vidurio Lietuvos valstybinė biblioteka, įkurta 1950 m. spalio 1 d. buvusiuose Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Praėjus kuriam laikui, 1987 m. rugsėjo 3 d. buvo atidaryti rūmai Radastų g. 2, kuriuose biblioteka ir įsikūrė – ši teritorija anksčiau buvo Vytauto parkui priklausantis pramogų aikštynas.  

KAVB aktyviai užsiima informacijos apie Kauno istorijos ir kultūros paveldą skleidimu, renginių bei parodų organizavimu, reprezentacinių leidinių leidimu.

Raudonų plytų bibliotekos pastatas jau yra tapęs savotišku miesto simboliu, todėl rekonstrukcijos metu buvo siekiama išsaugoti tiek kultūrinę, tiek estetinę vertę.

„Infes“ darbai

Atlikta viso pastato rekonstrukcija, didelį dėmesį skiriant tokių autentiškų akcentų išsaugojimui kaip marmurinis dekoras, medinio parketo grindys ir pan. bei elektros vartojimo efektyvinimui.

Pirmame bibliotekos aukšte suplanuotos vaikų ir jaunimo erdvės bei renginių salė. Antrajame aukšte – konferencijų salė, mokymų klasė, skaitykla bei kavinė. Trečiajame aukšte – foto ir garso įrašų studijos, kūrybos erdvė, o ketvirtajame – edukacijų, darbo, skaitytojų poilsio, ekspozicijų erdvės, Senosios knygos muziejus.

Bibliotekoje taip pat bus galima pasigrožėti Mažuoju ąžuolynų užkilus į bibliotekos stogo terasą.

Rezultatai

Po atliktų darbų, biblioteka tapo ne tik energetiškai efektyvesnė, bet ir moderni, erdvesnė, tačiau taip pat išlaikytas pastato unikalumas bei savotiškumas. Tikimasi, kad atsinaujinusi biblioteka atlieps pasikeitusius visuomenės poreikius ir pritrauks vis daugiau lankytojų, norinčių mokytis, dirbti bei turiningai čia leisti laisvalaikį.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis