Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Užbaigtas

Susisiekimo komunikacijų Šiaulių mieste rekonstravimo darbai

Projekto vertė ~ 6 mln.
Darbų pabaiga 2021 m.
Užsakovas Šiaulių miesto savivaldybės administracija

Apie klientą

Šiaulių miesto savivaldybė įkurta 1995 m. Šiaurės Lietuvoje, Šiaulių apskrityje. Savivaldybės administracija užsiima įvairiomis veiklos sritimis: architektūra ir urbanistika, ekonomika, socialine apsauga, transportu, viešąja tvarka, aplinkos apsauga ir kt. Administracinis centras Šiauliai skaičiuoja 787 metus – nuo 1236 m. Saulės mūšio – ir yra ketvirtas pagal gyventojų skaičių miestas šalyje. Lankytojus į Šiaulius traukia Šv. Petro ir Povilo katedra, netoliese esantis vienintelis Lietuvoje Kryžių kalnas, rekreacijai ir aktyviam poilsiui skirtos vietos – parkai, Talkšos ir Rėkyvos ežerai, kultūros ir laisvalaikio objektai.

„Infes“ darbai

Rekonstravimo darbų metu atlikti kietų dangų – granito, trinkelių, asfalto – įrengimo darbai. Įrengtas modernus fontanas, pasižymintis šviesos, muzikos ir vandens specialiaisiais efektais, ir simbolizuojantis tris paukščius. Rūdės g. esančiame fontane taip pat sutvarkyta technologinė įranga. Tam tikrų iššūkių projekto metu sukėlė atliekami žvalgomieji ir archeologiniai tyrimai, kurių metu ištirtas 340, 85 m² plotas. Pėsčiųjų bulvare esančio amfiteatro zonoje atrasti XX a. I pusės grindinio ir pastatų fragmentai, todėl, atsižvelgiant į radinius, keisti rekonstrukcijos sprendimai. 

Projekto svarba

Rekonstravimo darbų metu atnaujintas Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvaras, turintis didelę reikšmę turistų srautams, bulvare veikiančioms kavinėms bei parduotuvėms, bei miesto gyventojų kasdienėms reikmėms. Pėsčiųjų bulvare esantis amfiteatras taip pat atskleidė istoriškai svarbių archeologinių artefaktų. 

Rezultatai

Atlikus Šiaulių miesto susisiekimo komunikacijų rekonstrukcijos darbus, miesto gyventojai bei svečiai gali mėgautis patogesne ir modernesne susisiekimo infrastruktūra, nauju šviesų, muzikos ir specialiųjų efektų fontanu, bei jaukesnėmis erdvėmis rekreacijai ir kasdieniam gyvenimui. Atnaujintas amfiteatras su želdiniais, mažosios architektūros elementais ir sėdimomis vietomis taip pat tapo patrauklesnis lankytojams bei renginiams, o šalia įrengta lauko žaidimų aikštelė sukurta vaikų laisvalaikiui. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis