Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Vykdomas

Vaikų literatūros muziejaus pastato kapitalinio remonto darbai Kaune

Projekto vertė ~ 1,8 mln.
Darbų pabaiga 2023 m., IV ketvirtis
Užsakovas Maironio lietuvių literatūros muziejus

Apie klientą

Vaikų literatūros muziejus yra Maironio lietuvių literatūros muziejaus padalinys, atidarytas 1991 m. ir vadinamas Pasakų namu. Jis įsikūręs Nepriklausomos Lietuvos ministro pirmininko Mykolo Sleževičiaus 1931 m. pastatytame art deco stiliaus name.

Vaikų literatūros muziejuje lankytojai sužino, pamato ir net išgirsta geriausias lietuvių pasakas, pjeses, eilėraščius bei yra supažindinamu su jų kūrėjais. Vaikai čia gali liesti eksponatus ir pilnai įsitraukti į pasakų pasaulį bei džiaugtis smagiomis, jauniesiems lankytojams skirtomis edukacijomis. Taip skatinama vaikus susidomėti skaitymu ir pasinaudoti to teikiamais privalumais, turinčiais įtakos ugdymui.

„Infes“ darbai

Atliekamas 741,06 , dviejų aukštų Vaikų literatūros muziejaus kapitalinis remontas ir tvarkymo darbai.

Projekto svarba

Muziejus skirtas ne tik vaikams žaisti, vaidinti, interpretuoti pasakas bet ir susipažinti su rašytojais bei jų gyvenimo istorijomis, memorialiniais daiktais, rašymo įrankiais, išleistų kūrinių iliustracijomis. Čia taip pat galima aplankyti ir interaktyvias ekspozicijas. Pati muziejaus erdvė yra Kauno tarpukario modernizmo architektūros pastate ir nors jo išorė nėra išskirtinė, vidaus erdvių išdėstymas, arkos, nišos bei židinys pasakoja istoriją kiekvienam lankytojui.

Rezultatai

Po atliktų darbų, muziejaus erdvė taps modernesnė ir jaukesnė tiek mažiesiems lankytojams, tiek suaugusiesiems. Atnaujintos patalpos bus tinkamesnės įvairioms edukacinėms ir pramoginėms ekspozicijoms, renginiams – tai leis artimiau pažinti Lietuvos literatūros pasaulį. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą
Susisiekite su mumis