Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statinio statybos vadovas (-ė) Vilniuje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Projektų inžinierius (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Bendrastatybinių darbų inžinierius-sąmatininkas (-ė)
Užbaigtas

Kurnėnų mokyklos pastato rekonstravimas

Projekto vertė ~ 1,6 mln.
Darbų pabaiga 2020 m.
Užsakovas Alytaus rajono savivaldybės administracija

Apie klientą

Alytaus rajono savivaldybės administracija įsikūrusi Lietuvos pietuose, abipus Nemuno. Administracinis centras – Alytus, nors į savivaldybės teritoriją neįeina. Savivaldybė įkurta 1995 m., jai priklauso 2 miestai – Daugai ir Simnas, 3 miesteliai – Butrimonys, Krokialaukis, Nemunaitis bei 426 kaimai. Savivaldybėje yra 11 seniūnijų. 

Alytaus rajone yra 72 archeologiniai, 395 istorijos, 144 dailės, 29 architektūros ir 3 urbanistikos paminklai, taip pat rajone yra 19 piliakalnių su senovinėmis gyvenvietėmis. Čia įsikūrusi ir Alytaus rajono Miroslavo seniūnijos Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokykla, kuri nors ir uždaryta prieš 14 m., tačiau yra itin svarbi Lietuvos kultūrai – prieš 26 metus ji buvo įrašyta į Kultūros vertybių registrą. Šio pastato rekonstrukcija buvo pradėta 2019 m. ir užbaigta 2020 m. 

„Infes“ darbai 

Mokyklai atliktas kapitalinis išorės ir vidaus remontas bei pakeistas stogas. Laikantis paveldosaugos reikalavimų pašalinta avarijos grėsmė, atnaujinta didžioji salė, koridorius, sanitarinis mazgas, tambūras. Visi darbai atlikti išlaikant interjero autentiškumą.

Taip pat sutvarkytos pastato inžinerinės sistemos: šildymas, elektra, vandentiekis, vėdinimas ir gaisrinės signalizacija.

Projekto svarba

Šios mokyklos pastatas dabar yra skirtas viešiesiems turizmo poreikiams ir sutelktas į švietimą apie kultūros vertybes. Atsiradęs edukacijų centras, planuojami ruošti patiekalai, amatininkų ir dailininkų plenerai bei mokymai leis ne tik turistams, bet ir šalies gyventojams iš arčiau susipažinti su Lietuvos kultūriniu paveldu.  

Rezultatai

Mokykla pritaikyta naujai veiklai išsaugant jos autentiškumą ir pašalinant avarinę grėsmė. Sutvarkytas objektas gali būti ir vėl lankomas lankytojų, taip pat dėl savo istorijos pritraukti Lietuvos kultūra susidomėjusius turistus.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis