Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos pastatų kapitalinio remonto darbai
Vykdomas

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos pastatų kapitalinio remonto darbai

Projekto vertė ~ 6 mln.
Darbų pabaiga 2027 m., I ketvirtis
Užsakovas Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka

Apie klientą

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka įkurta 1950 m. buvusiuose Zenkovičių-Tiškevičių rūmuose. Biblioteka saugo Vilniaus ir Alytaus apskričių krašto ir kraštotyros dokumentus bei universalius leidinius, teikia tarpbibliotekinio abonemento ir metodinės pagalbos paslaugas, taip pat rengia edukacinius, mokslinius, metodinius, informacinius renginius. Bibliotekoje saugoma daugiau nei 408 tūkst. mokslo sričių knygų, grožinės literatūros knygų, periodinių, muzikos, filmų, žemėlapių, natų  ir kt. leidinių. 

„Infes“ darbai

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu planuojama iš pagrindų remontuoti ir sutvarkyti Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos pastatus. 

Projekto svarba

Bibliotekos svarbios miestui kaip informacinio raštingumo ugdymo, dvasinio asmenybės tobulėjimo, lankytojų kokybės gerinimo ir bendrakultūrinio išprusimo centrai. Kaip erdvės, turinčios didelę įtaką visuomenės gyvenimo kokybei, Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos patrauklumas lankytojų akyse išaugs, kviečiant juos apslankyti atnaujintuose pastatuose, kuriuose jie galės naudotis edukacijos, mokslo paslaugomis, lankytis renginiuose, naudotis kompiuteriais ar dalyvauti mokymuose. 

Rezultatai

Po kapitalinio Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos pastatų remonto ir sutvarkymo biblioteka lankytojus pasitiks pilnai atsinaujinusi, tačiau išlaikydama senovę menantį įvaizdį. Taip pat bus užtikrintas kultūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas visuomenei. 

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis