Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Vykdomas

Jaunuolių dienos centras

Projekto vertė ~ 5 mln.
Darbų pabaiga iki 2025 m., II ketvirtis
Užsakovas Jaunuolių dienos centras

Apie klientą

Panevėžyje iškilsiantis naujas ir modernus Jaunuolių dienos centras bus sudarytas iš 3 kompleksų – dienos centro, edukacijų ir konsultacijų centro bei laikino atokvėpio ir nuoseklaus lavinimo centro.

„Infes“ darbai

Naujo kompleksinių paslaugų centro patalpose planuojamos tokios erdvės kaip holas su registratūra ir kavine, valgyklos erdvė, drabužinė, patalpa konferencijoms ir reikalingos techninės bei sanitarinės patalpos. Dalyje projektuojamos ir apgyvendinimo patalpos, specialistų kabinetai ir darbuotojų virtuvėlė. Taip pat – žmonėms su negalia pritaikyti sanitariniai mazgai. Įėjimai į pastatą numatomi be laiptų ar aukščio perkritimų.

Rezultatai

Po rangos darbų, naujasis jaunuolių dienos centras talpins kompleksines paslaugas leidžiančias teikti erdves, kurios užtikrins darbuotojų ir lankytojų komfortą. Itin didelis dėmesys skiriamas žmonėms su negalia, todėl daugelis sprendimų – nuo rankenų, slenksčių iki žemiau įrengtų kištukinių lizdų – atliekami taip, kad visi centro lankytojai jaustųsi maksimaliai patogiai juos supančioje aplinkoje.

Pasikalbėkime apie jūsų projektą

Susisiekite su mumis