Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Statinio statybos vadovas (-ė) Lazdijuose
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Tapome Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA) nariais
Įmonė

Tapome Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA) nariais

Nuo šiandien oficialiai esame Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA) nariai!

Ši asociacija vienija daugiau nei  70 proc. Lietuvos vėjo energetikos rinkoje veikiančių paslaugų teikėjų, energijos gamintojų, investuotojų ir kt. LVEA narės yra prie vėjo energetikos plėtros šalyje norinčios prisidėti įmonės, kurios, dalyvaudamos asociacijos veikloje, bendradarbiauja ir teikia vieningą ekspertinę poziciją valstybės institucijoms, vysto tarptautinius ryšius, operatyviai reaguoja į vėjo energetikos sektoriaus aktualijas ir kartu sprendžia kylančius iššūkius.

Jungtis prie Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos mus paskatino tikėjimas atsinaujinančia energetika, tvarumu bei noras į šią perspektyvią pramonę investuoti savo unikalų požiūrį, naujausius techninius sprendimus bei stiprią inžinerinę komandą.

„Atsinaujinanti energetika mums reiškia daug daugiau nei tik pavienius žodžius – kaip įmonė, iš tiesų norime savomis rankomis prisiliesti ir prisidėti prie ilgalaikės visuomenės naudos, tapti pozityvių pokyčių dalimi. Tikime tvaria ateitimi ir matome, kad mūsų žinios bei patirtis gali būti vertingi einant šio tikslo link“, – sako mūsų verslo plėtros vadovė Rasa Kligė.

Esame labai dėkingi Lietuvos vėjo elektrinių asociacijai už priėmimą ir linkime sau vis ambicingesnių projektų, prisidėsiančių prie vėjo industrijos ir, žinoma, mūsų pačių augimo bei tobulėjimo!

Daugiau apie tai galite paskaityti LVEA svetainėje.