Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Iškeltas vainikas V. Garasto sporto ir sveikatingumo centre
Projektai

Iškeltas vainikas V. Garasto sporto ir sveikatingumo centre

Ne taip ir seniai Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centre Biržuose įkasėme simbolinę kapsulę, o šiandien švenčiame dar vieną ypatingą progą – vainiko iškėlimą!

Ši tradicija žymi didžiausių darbų pabaigą, tad dabar jau aiškiai matomi pastato kontūrai, čia atlikti darbai ir galima pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Belieka nekantriai laukti šio nuostabaus projekto pabaigtuvių!

Atlikus visus darbus, komplekse bus galima rasti multifunkcinę salę, pritaikomą skirtingoms sporto šakoms bei 600 vietų tribūną žiūrovams, taip pat kovos menų, treniruoklių bei aerobikos sales, bėgimo maniežą su šuoliaduobe, medicinos punktą ir net kavinę bei daugelį kitų techninių, administracinių ir kt. patalpų.

Esame labai dėkingi, kad galime prisidėti prie šio komplekso iškilimo – tikime, kad jis bus nepakeičiamas puoselėjant bendruomenės aktyvumą ir sveiką gyvenseną.

Didelis ačiū partneriams, komandai ir visiems, kurie prisideda prie šio projekto įgyvendinimo! Nuostabu stebėti, kaip kasdien po truputį kyla toks reikšmingas statinys.

Susiję projektai