Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Renginiai

Renginiai

Komandiškai leidžiame laiką kartu mūsų įspūdinguose renginiuose.

Mums įmonės renginiai yra daugiau nei tik susitikimai. Tai – galimybė bendrauti, mokytis vieniems iš kitų, dalintis patirtimis bei pasilinksminti, pasidžiaugti nuveiktais darbais. „Infes“ organizuojami renginiai yra mūsų būdas puoselėti ne tik aukštos kokybės verslą, bet ir stiprinti ryšius su kolegomis, klientais bei bendruomene.

„Infes“ gimtadienis

Kasmet švenčiame įmonės gimtadienį – tai ypatinga proga susiburti ir pasidžiaugti visais komandos pasiekimais, „Infes“ augimu, dėl ko kiekvienais metais tampame vis stipresni! 

Teminės dienos

Kartais minint tam tikras šventes, nevengiame pasilinksminti „kitaip“! Pavyzdžiui, šiemet Mokslo ir žinių dieną praleidome prisimindami vaikystę. Vieniems tai reiškė susipinti kaseles, kitiems – iš spintos ištraukti pirmąsias mokyklines uniformas. Savo šventės vietą išdabinę kardeliais, o stalą nukrovę mokyklos laikų gardumynais, rinkome šauniausią rugsėjo 1-osios kostiumą.

Vasaros šventė

Kiekvienais metais šiltu oru iškeliaujame pasidžiaugti ir su komandos nariais. Kartu atsipalaiduodami ir pasinerdami į neįprastas veiklas, stipriname mūsų ryšį ir kuriame smagias, nepakartojamas patirtis. 

Rudens šventė

Rudenį dažnai ofisą iškeičiame į kokią nors pramogą. Šiemet tai buvo komandos susibūrimas, pavadinimu „Šaulio keliu“, kuriame kiekvienam teko užmaršty palikti savo komforto zoną. Pasistiprinę „šaulietiškais“ pusryčiais leidomės į naujas patirtis. Mokėmės, ką reiškia ginti Tėvynę, save ir artimą. Ne tik įgavome vertingų teorinių žinių, bet ir aktyviai dalyvavome komandinėse rungtyse miške bei mokėmės pradmenų kaip tinkamai elgtis su ginklu (nors ir netikru).

Komandiniai žygiai

Dar viena tradicija – kiekvienais metais pavasarį organizuojamo žygio metu su visa komanda eiti tiek kilometrų, kiek įmonei metų. 

Komandos susibūrimai

„Infes“ komandoje – daug krepšinio aistruolių, todėl nevengiame kartu susirinkti pažiūrėti krepšinio varžybų. Įsirengiame poilsio zoną ir kartu stebime rungtynes, o kad būtų smagiau – surengiame rezultatų spėjimo varžybas. 

Be abejonės, drauge paminime ir Velykas, Kūčias, Kalėdas bei kitas didžiąsias metų šventes. 

Mūsų renginiai ir susibūrimai yra vieta, kur galima susipažinti su kolegomis iš skirtingų skyrių, dalintis idėjomis, atrasti naujų bendrų pomėgių. Tai ne tik puiki proga pamiršti rutiną, bet ir būdas mums visiems augti kartu.