Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Policijos pastatas pelnė prestižinį tvarumo įvertinimą
Projektai

Policijos pastatas pelnė prestižinį tvarumo įvertinimą

Šį pavasarį duris atvėrę naujieji Vilniaus apskrities 5-ojo policijos komisariato „namai“ – vienas energetiškai efektyviausių valstybės pastatų. Tai dabar įrodo ir pastatui suteiktas prestižinis BREEAM „Excellent“ įvertinimas.

BREEAM sertifikatas yra tarptautinis pastatų tvarumo vertinimo metodas, kuris taikomas visame pasaulyje. BREEAM padeda užtikrinti, kad nauji ir renovuojami pastatai atitiktų aukštus tvarumo ir energijos efektyvumo standartus, prisidedant prie didesnės jų vertės, ilgaamžiškumo.

Policijos pastato BREEAM sertifikate nurodyta, jog statinys įvertintas 73 balais iš 100. Daugiausiai balų pastatui buvo skirta už energijos taupymą ir atsparumą išoriniams veiksniams. Taip pat balai buvo suteikti už tvarių medžiagų panaudojimą bei į geresnę darbuotojų sveikatą orientuotus sprendimus. Verta paminėti, jog šis pastato įvertinimas nėra vienintelis – kiek anksčiau jis taip pat pelnė ir „Lietuvos BIM projektai“ apdovanojimą, kuris skiriamas skaitmeninio modeliavimo būdu projektuojamiems pastatams.

Mes visuomet siekiame kuo tvaresnių statybų ir pastatų, nes jaučiamės atsakingi ne tik prieš save ar užsakovus, bet ir prieš pastato naudotojus bei aplinką, todėl mūsų dėmesys visada krypsta į sprendimus, užtikrinančius statinio ilgaamžiškumą, mažesnes eksploatacines išlaidas bei efektyvų energijos resursų naudojimą. Tikime, kad projektuose pritaikyti darnūs sprendimai jo „gyventojams“ užtikrina dar didesnį komfortą, didina produktyvumą ir pasitenkinimą darbu, kas be galo svarbu šiuolaikiškoms, modernioms darbo vietoms.

Esame dėkingi partneriams, komandai ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo – bendromis jėgomis „iškėlėme“ išties vertingą pastatą!

Plačiau apie šį projektą, gautą įvertinimą bei pastatui pritaikytus sprendimus kviečiame paskaityti „Turto bankas“ pranešime.

Susiję projektai