Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
Po sėkmingos praktikos, „Infes“ komandą papildė 4 darbuotojai. Kas paskatino likti?
Karjera

Po sėkmingos praktikos, „Infes“ komandą papildė 4 darbuotojai. Kas paskatino likti?

Suteikti studentams sąlygas mokytis ir iš arčiau susipažinti su statybų sektoriaus ypatumais – „Infes“ prioritetas, todėl mūsų specialistai visuomet po savo sparnais noriai priima smalsų ir aktyvų jaunimą, norintį augti.

Praktiką „Infes“ atlikę studentai – Matas, Modestas, Raimundas ir Rytis, šiandien – jau statybos projektų vadovo asistentai, toliau gilinantys žinias ir tiesiantys savo karjeros kelią įmonėje „Infes“. Kas sužadino jų norą susidomėti statybų sektoriumi ir po praktikos profesinį augimą tęsti „Infes“?

Mokytis statybų meno paskatino sektoriaus perspektyva ir vaikystės svajonės

Modestas ir Matas apie statybų sritį svajojo jau nuo vaikystės, todėl sprendimas studijuoti statybų inžineriją nebuvo spontaniškas. Modestas dar būdamas 14-os padėjo tėvams prisidėdamas prie gyvenamojo namo statybų, tad laikui bėgant susidomėjimas šia sritimi, kaip ir sektoriaus perspektyva, tik augo, taigi, pasirinkti būtent šias studijas jam atrodė savaime suprantama.

Mato noras suktis statybų pasaulyje vaikystėje atsirado iš susižavėjimo kiek daug galima padaryti savomis rankomis.

„Vaikystėje, žinoma, viskas atrodė paprasta – imi ir statai – nesuprasdavau, kad yra įmonės, kuriose dirba inžinieriai, projektų vadovai, tačiau vis tiek nuo vaikystės svajonės nenutolau“, – sakė jis.

Rytį ir Raimundą studijuoti statybų inžineriją paskatino smalsumas bei noras išmanyti sudėtingų, kompleksinių statinių įrengimo niuansus. Sektoriaus dinamika, naujovės bei kiekvieno statinio unikalumas ir objekto gyvavimo ciklo supratimas, pasak jaunuolių, buvo pagrindinė motyvacija domėtis statybų sritimi.

 

Į praktiką atvedė smalsumas, o likti paskatino galimybės augti

Pasak Modesto, „Infes“ kaip praktikos vieta jį sudomino didelės apimties projektais – buvo smalsu iš arti pamatyti kaip vyksta viso objekto įgyvendinimas, o ne tik dalis statybos darbų. Kitus paskatino ir geri pažįstamų atsiliepimai bei karjeros galimybės.

Didžiausią įspūdį atėjus praktikuotis, pasak jaunuolių, paliko geranoriški kolegos, kurie šiltai bendrauja ir dirba vieno tikslo link. Taip pat džiugina įmonės šventės ir renginiai, pozityvi aplinka bei lankstus požiūris į jaunus žmones.

Visgi didžiausia motyvacija buvusiems praktikantams pasilikti „Infes“ buvo žinios, vadovų skatinimas tobulėti bei nestandartinių ir įdomių projektų įvairovė.

„Dirbdamas komandoje gavau daug naudingų žinių, kurios tikrai lėmė norą pasilikti čia dirbti. Darbas tuometinėje komandoje leido jaustis visaverčiu komandos nariu – gera atmosfera irgi prisidėjo prie noro tęsti savo profesinę karjerą šioje įmonėje“, – pasakojo Raimundas.

 

Kiekvienas dar nevykdytas darbas – mažas iššūkis, skatinantis tobulėti

Dabar dirbti „Infes“ likę praktikantai kasdien sėkmingai įveikia vis didesnės atsakomybės reikalaujančias užduotis ir džiaugiasi mažais laimėjimais, vedančiais profesinių tikslų link. Mato teigimu, esant jaunu inžinieriumi, kiekvienas naujas įgyvendintas darbas yra savotiškas iššūkis, kurį įveikus patobulėjama, o Raimundas pastebi, kad kasdien užduotys tampa vis suprantamesnės, o jas atlikti – tik lengviau.

„Pavyzdžiui, dabar darbas su projektine dokumentacija yra kur kas aiškesnis, todėl greičiau suprantu viziją, kaip projektas turėtų būti įrengiamas bei kokie statybos etapai yra reikalingi. Kol kas šį išmanymą vertinčiau kaip didžiausią laimėjimą, kuris tikrai palengvina ir pagreitina darbą“, – pasidalino Raimundas.

Paklausus kur save naujieji kolegos mato po kelerių metų, visi tikisi likti statybų srityje ir sėkmingai kaupti patirtį bei tapti stipriais savo profesijos atstovais ar net projektų vadovais.

„Ir toliau save matau dirbantį statybų sektoriuje, o po dešimtmečio gal net ir turintį nuosavą verslą“, – mąstė Modestas.

Rytis taip pat užsibrėžė ambicingus tikslus ir tikisi karjerą sėkmingai tęsti kylant karjeros laiptais „Infes“.

„Po vienerių metų matau save darbų vadovo pozicijoje, kuruojant darbus šalia patyrusio statybų vadovo. Kiek vėliau norėčiau išsilaikyti ypatingojo statinio statybos vadovo atestatą ir eiti statybų vadovo pareigas, o, susirinkus didelį žinių ir patirties bagažą, galbūt, tapti projektų vadovu“, – dalijosi savo planais Rytis.

Svarstantiems apie statybų inžinerijos studijas bei darbą šiame sektoriuje, jaunuoliai pataria savarankiškai pasigilinti į perspektyvą, darbo specifiką ir netikėti visais klaidinančiais mitais apie statybų pasaulį. Domėjimasis naujovėmis, unikaliais projektais bei pastangos savarankiškai ieškoti praktikos vietų vasaromis ar kitu patogiu metu – irgi didelis privalumas.

Galbūt realizuoti save „Infes“ komandoje norėtum ir Tu? Kandidatuok čia.