Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statinio statybos vadovas (-ė) Vilniuje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Projektų inžinierius (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Bendrastatybinių darbų inžinierius-sąmatininkas (-ė)
Pasirašėme rangos sutartį su Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejumi
Projektai

Pasirašėme rangos sutartį su Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejumi

Vakar pasirašėme sutartį su Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejumi. Buvusiame Vilniaus geto bibliotekos pastate padėsime įkurti Holokausto Lietuvoje ir Vilniaus geto memorialinį muziejų – atliksime kapitalinį remontą bei tvarkybos darbus.

Šis objektas išties unikalus ir prasmingas – bibliotekos pastatas susijęs ne tik su kultūrine veikla, bet ir Vilniaus geto pogrindyje veikusios ginkluoto pasipriešinimo organizacijos FPO (Jungtinė partizanų organizacija) veikla. Pastate buvo slepiami ginklai bei mokomasi jais naudotis, o bibliotekos skaitykloje vykdavo slapti pasvarstymai apie tolimesnius organizacijos veiksmus.

2017 m. šiam pastatui Kultūros vertybių registre buvo suteikta teisinė apsauga – jis registruotas, kaip Vilniaus žydų kultūros įstaigų pastatas, o 2019 m. – Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu nr. ĮV-21, pastatas paskelbtas valstybės saugomu.

Po atliktų darbų, lankytojai galės apsilankyti naujai atgijusioje istorinėje aplinkoje, ne tik susipažinti su Holokausto Lietuvoje ir Vilniaus geto istorija, bet išvysti autentiškus eksponatus, saugomus muziejaus fonduose.