Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Vilniuje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statinio statybos vadovas (-ė) Vilniuje
Projektų savikainos skaičiavimo vadovas (-ė)
Projektų inžinierius (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Bendrastatybinių darbų inžinierius-sąmatininkas (-ė)

Klubai

Dalyvaujame net 6 vidinių iniciatyvų klubų veiklose.

„Infes“ motociklų gerbėjų klubas

Mūsų įmonės motociklų entuziastai puikiai žino kaip gerai praleisti laiką po darbo – pasileisti į nuotykius vingiuotais keliais su dvirate transporto priemone. Visus, kuriuos toks laisvalaikis vilioja, motociklų klubas kviečia prisijungti. Čia susirenkame ne tik pasivažinėti, bet taip pat dažnai dalinamės patirtimis, apturėtomis kelionėmis, įdomiais nutikimais bei kartu planuojame ateities pasivažinėjimus. Visai nesvarbu, ar esate ilgamečiai motociklų valdytojai, ar tik neseniai A kategorijos teises išsilaikę gerbėjai – čia vietos užteks visiems entuziastams, norintiems reguliariai „įkvėpti“ laisvės su komanda.  

„Infes“ savanorių klubas

Mums svarbi ne tik įmonės gerovė, bet ir pagalba bendruomenėms, todėl svajojančius apie prasmingus pokyčius visuomenėje, visada kviečiame tapti jų dalimi, prisijungiant į savanorystės klubą. Tai vieta, kur žmonės su skirtingais įgūdžiais, idėjomis, žiniomis įneša savo indėlį į geresnės visuomenės kūrimą. Čia rasite įvairių galimybių dalyvauti skirtinguose projektuose, būti reikšmingų iniciatyvų dalimi bei stiprinsite ryšius su vietine bendruomene. 

„Infes“ knygų klubas

Šis mūsų klubas – tai ne tik skaitymo ir knygų dalijimosi, bet ir smalsumo puoselėjimo bei žinių bagažo pildymo vieta. Čia skaitome, dalinamės idėjomis, naujienomis ir kuriamės mūsų pačių nedidelę biblioteką. Mes tikime, kad skaitant ugdomas protas, o dalinantis su kitais – auga įkvėpimas ir motyvacija. 

„Infes“ krepšinio klubas

Kuriame tarpusavio ryšį ne tik ofise, bei ir aikštelėje. Mūsų klubas yra skirtas visiems, mėgstantiems paprakaituoti! Čia kuriame visas galimybes palaikyti fizinį aktyvumą, atsipalaiduoti bei stiprinti komandinio darbo įgūdžius. Žaisti renkamės kiekvieną pirmadienį – taip užsitikriname puikią nuotaiką visai darbo savaitei. 

„Infes“ menų klubas

Kviečiame prisijungti prie mūsų menų klubo, kur žavesio kupini meno kampeliai tampa mūsų pasaulio dalimi. Pagrindinė mūsų veikla – parodų, muziejų lankymas, taip pat mėgstame pasidžiaugti filmų premjeromis bei smagiomis ekskursijomis. Tikime, kad menas praturtina mūsų gyvenimus, todėl šis klubas  – puiki galimybė bent kartą per mėnesį išplėsti savo horizontus su puikia kompanija!

„Infes“ bėgimo ir ėjimo klubas

Mūsų klubas skirtas tiems, kurie mėgsta judėjimą, gamtos grožį ir sveiką gyvenseną. Mes susirenkame pasidalinti patirtimi, motyvuoti vieni kitus ir palaikyti sportines ambicijas. Kuriame bendrystę ir skatiname aktyvų gyvenimo būdą, dalyvaudami įvairiuose maratonuose, varžybose bei kituose bėgimo ar ėjimo renginiuose.