Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Garantinio aptarnavimo inžinierius (-ė)
Iš ankšto biuro – į modernias patalpas
Įmonė

Iš ankšto biuro – į modernias patalpas

Projektai – solidūs, specialistų komanda – stipri ir nuolat didėjanti. Tad veiklos 10-metį minintis generalinis statybos rangovas „Infes“ žengė vieną iš suplanuotų atsinaujinimo žingsnių ir iš sostinės Žirmūnų rajono persikėlė į „Uptown Park“ – modernų verslo centrą Naujininkuose.

Atsirado poreikis

Veiklos dešimtmetį mininti „Infes“ įmonė šiemet ėmėsi pokyčių – įgyvendindama solidžius statybų bei rekonstrukcijos projektus ji sutelkė dėmesį į darbuotojų gerovę. Kadangi senajame įmonės biure sostinės Žirmūnų rajone tapo ankšta, jam buvo ieškoma naujų, modernių, tvarumo standartus atitinkančių patalpų.

Šiuo metu „Infes“ darbuotojų komanda jau darbuojasi kitur – balandžio pradžioje ji persikėlė į verslo centrą „Uptown Park“, esantį sostinės Naugarduko ir Švitrigailos gatvių sankirtoje.

„Mūsų veikla plečiasi, komanda – didėja. Šiemet planuojame 90 mln. eurų apyvartą – dvigubai didesnę nei 2022-aisiais. Mums reikia aukštos kvalifikacijos specialistų – talentingų projektų vadovų, statybos vadovų, sąmatininkų, inžinierių, o jiems reikia nepriekaištingos darbo vietos“, – sakė „Infes“ vadovas Arvydas Markevičius.

Dėmesys ir poilsiui

Įmonės įgyvendinamų didelių, solidžių projektų gausa, pasak A. Markevičiaus, liudija apie „Infes“ evoliuciją. Didinant specialistų komandą jiems gerinamos darbo sąlygos ne tik biure, bet ir statybų aikštelėse.

„Štai todėl ieškojome ir tokių patalpų biurui, kuriose mūsų žmonės turėtų pakankamai erdvės darbui, taip pat posėdžiams bei atokvėpiui. Tokių sąlygų anksčiau neturėjome, o juk svarbu, kad žmonės burtųsi, turėtų galimybę kartu papietauti, pasišnekučiuoti, atsitraukti nuo darbų poilsio pertraukoms“, – teigė A. Markevičius.

„Infes“ keičia ir statybų aikštelių įrengimo standartus. Tai – svarbu, nes šiais laikais kvalifikuotiems darbuotojams prisikviesti vien tik gero atlyginimo nepakanka. Jiems reikia ir komfortiškos darbo erdvės bei vietos atokvėpiui.

Atsižvelgė į poreikius

Pasak komercinio nekilnojamojo turto paslaugų ir konsultacijų bendrovės „Newsec LT“ tarpininkavimo komandos vadovės Jurgitos Ragaišės, ieškant įmonėms tinkamų nuomojamų patalpų būtina atsižvelgti į jų poreikius.

„Bendrovei „Infes“ buvo svarbu, kad modernios, tvarumo kriterijus atitinkančios biuro patalpos būtų patogioje miesto vietoje. Be to, įmonė norėjo, kad jos būtų įrengtos bei apstatytos baldais. Tai – retas reikalavimas, tačiau suprantamas, nes į naujas patalpas buvo norima įsikelti kuo greičiau, o minėtus poreikius būtent ir atitiko „Uptown Park“ verslo centras. Jam alternatyvų rinkoje šiuo metu nėra daug“, – patikino J. Ragaišė.

Pasak jos, tvarumas yra svarbus biuro patalpų pasirinkimo kriterijus. „Jis atitinka ir „Infes“ vidinę kultūrą ir įvaizdį. Taip pat tai yra viena iš svarbių darbuotojų motyvavimo priemonių“, – teigė J. Ragaišė.

Anot jos, „Infes“ patalpų paieška susijusi ir su nauja tendencija – subnuoma. Pagal ilgalaikę sutartį „Uptown Park“ verslo centre jas yra išsinuomojusi amerikiečių įmonė, o dabar dalį savo biuro ji ir išnuomojo „Infes“ tam, kad jis nestovėtų tuščias.

„Dauguma amerikiečių įmonės darbuotų dirba iš namų – neekonomiška naudoti energiją tuščioms patalpoms šildyti. Taigi pagal subnuomos sutartį į jas įsikėlusi „Infes“ komanda ir šiuo atveju elgiasi pagal tvarumo reikalavimus“, – sakė J. Ragaišė.

Solidūs projektai

„Infes“ specialistai sukaupė solidžios patirties rekonstruodami kultūros paveldo objektus bei išskirtinius pastatus – Lietuvos nacionalinę filharmoniją, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Didžiąją salę, Nacionalinį dramos teatrą Vilniuje ir kitus.

Svarbūs yra ir naujieji statiniai, kurie lyg magnetas traukia regionuose gyvenančius žmones. „Įvairiuose Lietuvos miestuose statome daugiafunkcinius centrus – pastatus su sporto salėmis, kai kur – ir su baseinais. Visa tai skirta būtent regionuose gyvenantiems žmonėms“, – sakė A. Markevičius.

Dainų slėnis – Kaune, Policijos komisariatas – Vilniuje, Trakų pilies ir salos tvarkyba, Nacionalinio operos ir baleto teatro rekonstrukcija. Štai tokie absoliučiai skirtingi projektai sugulė į šiųmetį „Infes“ užsakymų portfelį. Ir visi jie yra ypatingai svarbūs.

Šiemet išsipildė ir didžiausias įmonės komandos troškimas – „Infes“ laimėjo konkursą ir pradeda rekonstruoti Televizijos bokštą Vilniuje.

Vilniaus Televizijos bokšto rekonstrukcija vykdoma „nuo viršaus į apačią“. Įrengusi viešbutį „Infes“ rekonstruos restoraną „Paukščių takas“, o vėliau atnaujins ir pirmuose aukštuose esančias patalpas.

Apie verslo centrą:

  • „Uptown Park“ verslo centras suprojektuotas taip, kad patenkintų esminius verslo ir įmonių darbuotojų poreikius. Tarp pagrindinių verslo centro privalumų – lankstūs patalpų išplanavimo sprendimai, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugykla su greta įrengtomis dušo patalpomis, vidinis kiemas įmonių renginiams bei darbuotojų poilsiui.
  • A+ energinės klasės biurų pastatas užtikrina puikias darbo sąlygas bei mažas eksploatacines sąnaudas visais metų laikais.
  • Atšilus orams įmonių darbuotojai gali atsikvėpti šalia suplanuotame miesto parke, jo paviljonuose, bendruomenės pievoje.