Nuoroda nukopijuota
Statinio statybos vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos projektų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Statybos darbų vadovas (-ė) Klaipėdoje
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) elektrotechnikos dalims
Elektros inžinerinių sistemų inžinierius – sąmatininkas (-ė)
Projekto inžinierinės dalies (elektros) savikainos projektų vadovas
Specialiųjų dalių projektų vadovas (-ė) ŠVOK/VN dalims
Projektų direktorius (-ė) Vilniuje
Betonuotojas (- ė), mūrininkas (- ė), montuotojas (-ė) Klaipėdoje
„Infes“ pramintais takais nevaikšto
Įmonė

„Infes“ pramintais takais nevaikšto

Prieš dešimtmetį į statybų rinką įsiliejusiai UAB „Infes“ nuo pat veiklos pradžios buvo įdomios tik nestandartinės idėjos ir pastatai. Pradėjusi nuo vandentvarkos projektų, bendrovė netrukus koncentravosi į bendrastatybinius objektus. Daugybę iššūkių pateikė jau pirmieji – Lukiškių aikštės ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro pastato rekonstrukcijos – projektai, tačiau tai tik sustiprino „Infes“ ryžtą nesirinkti lengvų takų. Įmonės istorijos puslapiuose jau įrašyta daugiau nei šimtas sėkmės pavyzdžių.

„Pastarieji metai buvo rekordiniai, apyvarta ženkliai kilo, įmonė sparčiai augo. Turėdami panašią apyvartą kaip ir kiti sektoriaus žaidėjai, juos kelis kartus pranokstame aktyvių objektų skaičiumi. Tai mūsų išskirtinumas rinkoje. Pavyzdžiui, šiuo metu turime apie 30 aktyvių objektų, kai kitos bendrovės – 10-12. Ir sugebame tokį skaičių projektų suvaldyti, nes administracija, personalas turi aiškią sistemą, kuriai sukurti prireikė ne vienerių metų pastangų“, – sakė bendrovės komercijos direktorius Dovydas Latvinskas.

Kai kurios įmonės jau kuris laikas garsiai skundžiasi dėl tam tikrų apsunkinimų rinkoje – pandemijos ir karantino, karo Ukrainoje. Tai, pasak D. Latvinsko, iššūkių sukėlė ir „Infes“: tiek dėl medžiagų, tiek dėl jų kainų. „Teko ieškoti alternatyvų, optimizuoti sprendinius ir vidinius kaštus siekiant kompensuoti kainų skirtumą. Statybos yra viena labiausiai kintančių verslo sričių, kai reikia gyventi čia ir dabar, reaguoti, aktyviai bendrauti su užsakovais. Kai turi aiškų tikslą, visos problemos yra išsprendžiamos“, – tvirtino bendrovės komercijos direktorius.

Į antrą veiklos dešimtmetį „Infes“ žengia taip pat įspūdingai: naujo policijos komisariato Vilniuje statybomis. Pastatas suprojektuotas skaitmeninio modeliavimo būdu (BIM), kuris ypač pasitarnauja projektavimo etape ieškant geriausių energetinio efektyvumo bei CO2 emisijų mažinimo sprendimų. Projektas visuomeninių pastatų kategorijoje praėjusiais metais pripažintas geriausiu, o pats statinys taps vienu energetiškai efektyviausių (A++ klasės) valstybės pastatų, naudos šilumos ir elektros energiją iš atsinaujinančių šaltinių. Įspūdingas ir statybų terminas – „Infes“ ketina pastatą užbaigti per pusantrų metų.

UAB „INFES“ komercijos direktorius Dovydas Latvinskas.

Įvairiose Lietuvos vietovėse statanti ir rekonstruojanti bendrovė netrukus pradės darbuotis su kitu skaitmeninio modeliavimo būdu projektuojamu objektu – Klaipėdos daugiafunkciu centru.

„Gilinamės į BIM, ieškome vidinių resursų ir investuojame, nes tai statybos rinkos dabartis ir ateitis“, – pabrėžė D. Latvinskas.

Patirties ir gebėjimų dirbti kultūros paveldo objektuose turinti „Infes“ neseniai pasirašė sutartį dėl darbų Trakų pilyje. „Trakų pilis yra išskirtinė dėl savo žinomumo, istorinės svarbos ir lokacijos. Darbų metu objektas visuomenei nebus užvertas, tai nėra naujiena, turime patirties dirbti veikiančiuose objektuose. Tačiau nestandartinis bus statybinių medžiagų pristatymas – jas teks arba plukdyti, arba skraidinti, nes tiltas tokių apkrovų neišlaikytų. Bus ir darbų, kurie nėra dažni kultūros paveldo objektuose, vienas tokių – viduramžių laikų pilėnų tualetų įrengimas“, – teigė D. Latvinskas.

Sparčiai auganti, turinti gausybę sutarčių „Infes“ prie draugiško profesionalų kolektyvo kviečia prisijungti naujus narius. „Norisi, kad ateitų tokie žmonės, kuriems rūpi net tik geras uždarbis, bet ir pamatinės vertybės, noras save išbandyti nestandartinių statinių ar sudėtingų rekonstrukcijų projektuose“, – pabrėžė bendrovės komercijos direktorius.